reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
No to ciesz się, ale to dopiero początek :)
Miejmy nadzieje, że będziesz dobrze przechodziła i jak najmniej miała tych nieprzyjemnych objawów :)
Ja się czuję cały do d* :/ wszystko mnie boli....
 
Witam wieczorowa pora.Mam pytanko do kobietek zaciazonych.w jakim dniu cyklu bylyscie jak wam ginek robil po raz pierwszy usg dopochwowe?czy bylo cos od razu widać, wiadomo ze ta ciaza?
witaj ja byłam ok. 6 tc i zrobił mi usg dopochwowe, ale wcześniej zrobiłam test -poz. Było to 4 lata temu, teraz staramy sie o drugie.
pozdawaim cie
 
Dobry wieczor kochane:tak: Witam sie poranna kawa:tak:

Troche sie dzisiaj zmartwilam bo mi sie lekkie zapalenie spojowek zrobilo to sobie oko jedno dwa razy zakropilam a jak potem zaczelam sprawdzac na necie to pisze ze tych kropli w ciazy nie powinno sie uzywac:szok::szok::szok: I teraz sie martwie:-( Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo ta dawka mala byla... ja to sie lapie caly czas na tym ze do mnie nie dociera ze ja w ciazy jestem:-p

A co u Was gadulki? Ja za chwilke ide jesc sniadanie:sorry2:
 
kacha - żeby było coś widać to 6-7 tc :tak:

jaewa - maluszek wybaczy ci niewiedzę :-D smacznego w takim razie i nie stosuj już tych kropelek :-)


Dobranoc wszystkim :-D
 
Jaewa, nie martw się, nie powinno być źle, ale więcej ich bez konsultacji nie używaj :)
ja chyba ide kolację zrobić sobie, zazwyczaj jem do 19, a juz 22 a ja głodna :p
Dobranoc Sol :)
 
No ja mam nadzieje kochane ze bedzie ok bo sie tylko zdenerwowalam...ech ludzka glupota...znaczy moja glupota.... :(

Spijcie dobrze:*
 
Dobry wieczor kochane:tak: Witam sie poranna kawa:tak:

Troche sie dzisiaj zmartwilam bo mi sie lekkie zapalenie spojowek zrobilo to sobie oko jedno dwa razy zakropilam a jak potem zaczelam sprawdzac na necie to pisze ze tych kropli w ciazy nie powinno sie uzywac:szok::szok::szok: I teraz sie martwie:-( Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo ta dawka mala byla... ja to sie lapie caly czas na tym ze do mnie nie dociera ze ja w ciazy jestem:-p

A co u Was gadulki? Ja za chwilke ide jesc sniadanie:sorry2:

witaj , staraj sie nie zażywać żadnych leków zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży, ale i tak pod nadzorem lek. gin, ,
ale myśle że nic sie nie stało może gdybyś dłużej zażywała ten lek.......
pozdrawiam Cie i życzę zdrówka
 
reklama
Createdbylove póki co korzystam :-);-) Wiem, że długo ta sielanka nie potrwa :angry:

Jaewa, gdyby boląca i wysuszona śluzówka oczu była objawem ciąży, to ja je miałam jako pierwsze ;-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry