reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAMA 05
Tylko się nie odchudzaj za ostro, żebyś nie miała problemów z zajściem w ciążę albo się nie załatwiła tak jak ja, czyli ANEMIA. Leczę ją już od 2 lat z marnym efektem. W końcu odstawiłam Fe, bo doszłam do wniosku że to bez sensu, ile się można faszerować? Poza tym już mnie brzuch bolał od tych prochów, a żelazo mam w normie, tylko krwinki mam bardzo małe. Boję się teraz, że przez to prędko nie zajdę w ciążę. Juz się staramy 3 miesiące i nic. Albo będę miała problemy z donoszeniem... :(

Wszystko bedzie dobrze!!! Ja tez myslalam ze przez swoja tarczyce bedede sie starac bardzo dlugo albo czy wogole jestem plodna i juz teraz wiem, ze nigdy nie mozna tak myslec. :*:**:*


Szcześliwa to może Maleństwu dobrze jak czytasz i sie nie rusza bo usypia:happy: a przy muzyce by po fikał:-)
 
reklama
SZCZĘSLIWA 25
i bardzo dobrze, że mu czytasz... Od samego początku nawiązujesz więź z dzieckiem. Nie słyszy, ale czuje Twoje emocje i ciepło... FAJNIE

MISIA 89
A długo się staraliście?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Misia - usypia i se myśli boże skończ już te nudy czytać .....he he .... nie no żartuję sobie ...
maaadziarka - czytam czytam .... słyszałam że podobno dziecko potem po porodzie sie wycisza jak usłyszy właśnie znaną mu bajkę czy muzyczkę .... ( tylko że moja muzyka do klasyki sie nie zalicza wiec chyba raczej sie nie wyciszy he he )
 
szczesliwa z Twojego taty to niezły aparat musi byc :) Ja jak juz lezalam do porodu w szpitalu słuchałam sobie mp3 i spodobała mi sie jedna piosenka wiec sluchalam jej prawie całą noc. Jak juz sie Amelka urodziła i wyszłysmy do domu to chcialam ta piosenke puscic mojemu J ale mielismy lekki problem bo mała sie okrutnie darła bo była głodna. Jak właczyłam ta pisenke co jej sluchalam przed porodem to sie odrazu uspokoiła. i Tak jest do dzis jak slyszy ta piosekne to zaaczyna sie kołysac i stoi cichutko jak myszka :)
 
Renatko - mój tatko to jest większy agent niż ja .... jakbys czasami posłuchała jak my sobie docinamy dla żartów to byś powiedziała no dom wariatów .... moja mama bardzo czesto wtedy chodzi siku bo nie daje rady ze śmiechu :p:p:p
a co do piosenki to wiesz ja uwielbiam safri duo a oni tam dają czadu na bębenkach ......:)
 
szczesliwa kobieta z bebenkiem lubi bebenki :)
Ja w sumie slucham wszystkiego choc najmniej lubie metal i disco polo :)
 
maaadziarka - co masz na myśli mówiąc szczęściara ?? swoje w życiu przeszłam wiec Bóg mi to wynagrodził w maluszku i do tego cudownych mam rodziców :)
Renatko - ja metalu to nie ale np Metalica - są piosenki które uwielbiam od nich :):) .... a co do disco polo - jak chodziłm na dyskotekę gdzie grał mój kumpel i właśnie mu sie odmieniło i puścił coś z tego rodzaju to słuchaj tak sie wybawiłam że mnie kumpela do stolika nie mogła zgarnąc :):) ale żeby tak na co dzień słuchać to nie :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry