reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
dzień doberek. jakoś dziś mam paskudny dzień- od samego rana pada, ciemno i wogóle. jednynie temperatura mi odpowiada.

spać mi się chce okrutnie, ale muszę jeszcze pranie zrobić, pozmywać, obiad przygotować i posprzątać, a tak masakrycznie mi się nie chce, że obawiam się zasnąć trzymając w dłoni odkurzacz ewentualnie talerz w ręku nad zlewem...

coś mnie chyba znowu łapie, bo kicham dzisiaj strasznie. a może będę pić? bo u nas się tak mówi, że jak się kicha, to się pić będzie. najwyżej sobie z małżem otworzymy winko i się nabombimy
 
Bibinka, ale ja tylko 1 dzień krwawiłam, a jak bym już zaczęła łykać to pewnie do 20 tyg bez przerwy;( A ten post to tak mi sam wskoczył i już go usunęłam, coś mi net dziś siada, przepraszam.)Sol-nie denerwuj się
 
bunia u mnie tez szaro,ponuro i deszczowo,nawet córka dziś wyjatkowo długo spała i jest bardzo marudna,ale mam szczęście bo mąż dziś w domu wiec się zajmuje małą a ja mam czas na szperanie w necie bunia podkradłam sobie twoje emotki nie będziesz zła...tak bardzo mi sie podobają






 
ewelinka pytałam o ostrogi ,bo nie wiem czy wolisz na ostro czy nie:-D:-D:-D
sawi,bunia hej:-)
daria najważniejsze,żebyś ufała ginowi i tyle:tak:
 
No trochę się obrobiłam:))

Ewelinka Ty się na 2 tygodnie pakujesz a ja na tydzień i.... jakoś tak dużo rzeczy mi wyszlo... Robię listę w pracy bo potem mam czas tylko na wrzucenie wszystkiego... Ostatnio usiłowałam nas upchnąć w dwie podręczne torby.... i było mnóstwo tobołków obok:)) Tym razem mam porządną walizę:)) Ale pewnie i tak samochód zapchany będzie:))
Przykro mi że @ przylazła...
 
Sawi, witaj :*

Bunia, buziolek*, czyli patologia będzie? :-D

oj oj- patologia jak ta lalaaaaaaaaaaa

sawi a bierz sobie emotki są fajne, bo dzięki nim jest ładnie kolorowo!! i gęba sama się śmieje do monitora ach, wcześniej pytałaś czy mi się ktoś o pracy odezwał- rzecz jasna nie! oj, przyjdzie dzień kiedy wszyscy pożałują, że mnie nie zatrudnili
 
reklama
Krakowianka, My przeważnie jadaliśmy na Krupówkach w Morskim Oku, nie powiem, że powalało nas na łopatki to jedzenie, niby domowe, ale po 10 godzinnych wędrówkach, wszystko było zjadliwe ;-)
No to z Da Adamo będziecie znacznie bardziej zadowoleni, możesz mi wierzyć. ;) A to w sumie tylko kawałek dalej - na samym dole krupówek i w prawo ul. Nowotarską. ;)

Sol - dzięki, nawet nieźle. Brzuch mnie tylko czasem jakby piecze po wierzchu, więc się chyba więzadła naciągają. Tylko z motywacją do roboty gorzej. ;) Fajne bibułkowe zajęcia macie z Karolą. :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry