reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Narazie muszę się pożegnać:( Prace domowe wzywają, a mój pies za domem tak szczeka, jakby go żywcem obdzierali...muszę zobaczyć kogo tak nie lubi:)
BADYLINKO Nie znamy się jeszcze z tego co pamiętam:-) witaj!
 
to baj baj kyra

badylakuuuuu kopę laaaaaaaaat!!! co słychować? jak tam zarabianie? co coc oc oc coc ococococococoocococooooooooooo!!!!!
 
nooooo Kyra nie znamy się bo ja wyjechałam na początku lipca, ale miło poznać ^^
 
Ostatnia edycja:
mała!!! Witaj cieplutko!!! :*

Buniolku źle źle źle...... źle z pieniędzmi, źle z moim zdrowiem po tych dwóch miesiącach, jedyne co dobrze to z Kotem mym ^^ myślałam że uda się może uniknąć tej Irlandii bo z Niemiec dużo przywieziemy ale jednak będziemy startować do Irl. Szkoda gadać...
pisz mi lepiej co tutaj się wyrabiało jak mnie nie było!
 
wiesz co, ja ci nie streszczę, bo aż takiej pamięci nie mam. zresztą sama na początku sierpnia byłam przez tydzień na wakacjach i jak narazie też jestem lekko zgubiona ogólnie duuuuuuuużo nowych dziewczyn do nas dołączyło
 
reklama
Agnieszka witaj cieplutko!!!!

matko kochana jak ja się wytęskniłam za Wami!

gdzie byłaś Buńku? wywakacjowałaś się porządnie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry