reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MONISIA- nie ma wyjscia -czekamy..
SORBUS- zdrowka kochana:tak:
SOL- a Ty mi narobilas smaka na ten blok czekoladowy:szok:jak to sie robi??:-)

MARYLKA- ja dostalam kajdanki z rozowm kiciusiem,majtaski,podwiązke i duuuuzo alkoholu-winko ,martini...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki, kiedyś tu zaglądałam do was z ciekawości, ale to było jakieś 3000 stron temu;)W poniedziałek dowiedziałam się że jestem w ciąży. To moje trzecie dziecko, tyle że nigdy nie miałam takich objawów jak teraz i trochę się martwię.Napiszcie jak było z wami(tymi co już zaszły lub mają łobuzerkę, i tymi co
je straciły, bo niestety mam złe przeczucie, za wszystkie inne mocno trzymam kciuki).
Jestem (według usg) w 5tyg, według mnie w czwartym.Od dziś rana ból piersi kompletnie zanikł, owszem są większe i przy nacisku je czuję, ale nie bolą tak jak jeszcze do wczoraj.Oprócz tego rano pojawiło się krwawienie, może nie żywą krwią, ale jednak i ból w dole brzucha.Połknęłam no-spę, położyłam się i przeszło, dziś odbieram też badania bety, zobaczymy co to będzie.Dodam jeszcze że jestem wieloródką, ale w poprzednich ciążach nie krwawiłam.
 
no i znowu będę mieć obsuwę z obiadem bo jak zajęłam się rybką, to zapomniałam, że mogę wstawić już marchewkę z groszkiem. i dopiero jak rybka była gotowa, to wstawiłam. trudno- z głodu nie pomrzemy, a przecież nie będę się spinać, że małżon wróci a obiad jeszcze nie będzie gotowy. poczeka parę minut i nic mu się nie stanie.

ale ja już głodna jestem...
 
Oh Wisieńka, ty też mnie zaskoczyłaś, pamiętam jak miałaś dwie krechy, to było jeszcze przed wakacjami, a teraz patrzę i smutno mi się zrobiło;(
 
wisieńka- czesc kochana-podaje wiadro kawy ze slonką:-D:-Dz wiesci-Monisia testowala,ale I kreska aczkolwiek @ brak
natomiast mamy zagadke z Flour-wcz.zrobila test i II krechy a dzis rano I ...miala robic jeszcze jesden test ,ale cisza wiec czekamty...
 
Monisia - nie martw się na razie brakiem II, ważne, że @ nie ma... Trzymamy kciuki.

Dariap - ja bym w wypadku jakiegokolwiek krwawienia podjechała do lekarza... Daj znać jak beta.

Mama, Zapmarta, Sol - dzięki. :)
 
reklama
A jeśli mogę wiedzieć to jakie miałaś objawy?Bo ja teraz zaczęłam krwawić?

Tak, podjadę, usg miałam w pon, ale jak zobaczę dziś betę i nic się nie zmieni to pójdę di gina jutro, proszę opiszcie wasze początki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry