reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc Wam

Właśnie wróciliśmy z Zakopanego było pięknie i nawet pogoda wypaliła :) W związku z tym, że spóźnia mi się @ już o 5 dni zrobiłam test a tam niestety tylko 1 kreska... a okresu i jego objawów ani mru mru i co mam robić?? Mam nadziję, że jutro uda mi sie umówić do ginekologa... A może test kłamie?? ;) Jak myślicie??

Pozdrawiam Was wszystkie... uciekam spać bo jestem zmęczona...baaardzo zmęczona i mężuś już chce się tulić hehe :)
 
reklama
buniaczku - buziol wielki za twojego posta - zgadzam się w 100 %

Co do leku to już pogadałyśmy ;-) wiec nie będę pisać ale ja trzymam mocno kciuki jednak żeby nie był potrzebny :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochane kobietki wpadlam sie pozegnac na dzien dzisiejszy!!!! Jutro pewnie Was nadrobie!!!!!! Mój J zmienia prace i jutro pierwszy dzien w nowej firmie wiec musze go powspierac troszeczke :)
mama mam nadzieje ze juz humorek lepszy.
pozdrawiam wszystkie i do juterka!!!!!!!!!!!
 
Czesc Wam

Właśnie wróciliśmy z Zakopanego było pięknie i nawet pogoda wypaliła :) W związku z tym, że spóźnia mi się @ już o 5 dni zrobiłam test a tam niestety tylko 1 kreska... a okresu i jego objawów ani mru mru i co mam robić?? Mam nadziję, że jutro uda mi sie umówić do ginekologa... A może test kłamie?? ;) Jak myślicie??

Pozdrawiam Was wszystkie... uciekam spać bo jestem zmęczona...baaardzo zmęczona i mężuś już chce się tulić hehe :)
Ilonka - zalezy, jak długie masz cykle i czy regularne. Jeśli @ nie przyjdzie, to powtórz test z porannego moczu za 2 dni może. :tak:
Julitka - dobranoc! :-)
Mamuś - wracaj do nas! :tak:
Hej Sorbuś i Nika!
Renna - papa!

Kochane, już 21:30, a ja z woskowaniem w polu jestem! :eek::eek::szok::szok: Zmykac muszę, ale życzę Wam dobrej nocki! Postaram się wpaść przed spaniem, ale może usnę z nosem na podłodze... :-D Więc na wszelki wypadek śpijcie dobrze!
 
Ostatnia edycja:
bunia mama miała dziś już sobie odsapnąć od forum i porządnie się rozgrzać ;-) możę Tom pomoże :-D bo zmarzła na spacerku z dzieciaczkami to pewnie jutro zajrzy

ja też już spadam na kąpiel :tak: z mężusiem :-D buziaki dla was wszystkich
 
no to się wysiliłaś, nie powiem. wszystko lepsze od pakowania. a potem będzie na wariackich papierach i : "czy ktoś spakował dziecko?" kevin sam w ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
SORBUŚ dobranoc...

MARY-BETH jak ładnie wywoskujesz to szybciej kupiec się znajdzie;-) Dobrej nocki kochana i nie przemęczaj się za bardzo...

BUNIA no zostało mi jeszcze kilka dni to się wyrobię;-) Najwięcej do pakowania mam ciuchów Pati bo to na każdą pogodę:sorry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry