reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześc babeczki-ja tylko na chwile...
nigdy wczesniej nie wchodzilam w GALERIE a dzis weszlam...
u gory na pasku macie Forum Grupy Blogi Galeria Co nowego


jak chcecie zobaczyc Anie ktorej organizujemy pomoc i Jej Adama to wejdzcie w Galerie i tak w polowie jest Jej nick KFIATEK i tam sa 4 fotki....fajną tworzyli pare i widac ,ze skromni ludzie...Ania ma piekne oczy...


Tomi walczy z tymi plytkami,ale cos Mu kleju nie styknie i zaraz jedziemy kupic bo jutro jest swieto i sklepy nieczynne..
 
reklama
Cześć:)
U mnie weekend mija wspaniale.Byliśmy na rodzinnych zakupach.Kupiłam sobie kilka rzeczy.Alanek także miał zakupowy dzień i jest mega zadowolony.A mąż wybrał elektronikę faceci heh :eek:

Poza tym jest ok,odpoczywamy :tak:
A co u was?jak mija wam weekend?
Pozdrawiam was!
 
Czesc

Dziewczyny ja też już teraz muszę sie przenieś do Was bo na 2010 to już się nie załapię hehe :)
 
renna dziękuję:)
U mnie ok:)
Odpoczywam przy laptopie,nadrobiłam dziewczyny i biorę się troszkę za zdjęcia:)
A co u Ciebie?


Poza tym ze ginek odwolal mi dzisiaj wizyte i musze kolejny tydzien czekac to w sumie nic. bylismy dzisiaj nad morzem i tez porobilismy fotki. Ja ogólnie mniej sie tym zajmuje mój j bardziej ale ja tez pomalu lapie bakcyla. Masz ochote to spójrz.
wąwóz - fotoblog jaren77 w Photoblog.pl
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry