reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamus ja miałam wizytę przed wyjazdem. I był ładny pęcherzyk 22mm na lewym!!:(( Ale jakiś fajny doktorek (nie mój) i mówi że to się trzeba starać a ja na to że i tak nic z tego. I co usłyszałam? Niech pani nie będzie taka pewna juz te plemniki wiedzą co robią:)) I mówił że miał pacjentkę z identyczną sytuacja i się udalo... Widac co lekarz to opinia....
A @ powinnam mieć ok 19 i potem znowu w 3 dc usg i clo... ale już ostatni cykl bo będzie 4 i juz mnie szlag po clo trafia....

A Ty Mamus kochana więcej wiary!! Ja sama juz zaczynam wątpić że się uda...ale co innego nam zostało???

Marcepanek jaki ładny suwaczek:)) Nie widziałam wcześniej bom na wakacjach byla:))) Jak się czujesz? Bo pamiętam że cosik nie bardzo ostatnio...
 
reklama
Witam was wszystkie.

Ja już po wizycie u gina. Fasoleczka rusza się i wszystko z nią w porządeczku.
Planowo miałby być to dopiero 10 tydzień i 5 dzień ale na usg wyszedł już 11 tydzień i 1 dzień tzn że chyba szybciej się robaczek rozwija, i długi jest na całe 43 mm.
 
JADZIA- super wiesci ,gratuluje!!!!!
MRCEPANEK- dzieki za OPR!!! ;-)
MONIA- no to musimy razem wierzyc ,ze sie uda bo faktycznie juz troche trace nadzieje-u mnie pecherzyki rosna a zadko pekaja...
 
Marcepanek- nie boje sie leciec, bo wiem, ze wszystko jest ok.. poza tym tyle kobiet lata i nic sie nie dzieje.. teraz juz jestem w bezpiecznym okresie, wiec luz
moze to dziwnie zabrzmi, ale jestem pozytywnie nastawiona i wiem, ze wszystko bedzie ok :)

Hope- ja juz kupilam to urzadzenie co ma Sol :D angelsound :D hihihih testowalismy wszyscy na sobie w weekend :D jak dzieci :D rewelacyjnie slychac bicie serca :D a malenstwo uslysze dopiero w 12-16 tygodniu... wiec jeszcze miesiac ;)
 
HOPE- no wlasnie nie ma u mnie tak rozowo....ale dobra juz.szanse na trzecie dziecko sa male-tak napisze...

MAGGY- skoro gin pozwolil leciec to nie ma sie co martwic-tylko zapakowac i leciec z niespodzianką do dziadków przyszlych:tak:

MARYLKA- tule Cie skoro masz dzis gorszy dzien....
 
cześć ponownie:-).wpadłam poczytać dobre wieści:-)
mama my już rozmawiałyśmy:tak:,trzeba wierzyć,że będzie dobrze:tak::-)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
maggy superrr,bardzo się cieszę,że dzidzia zdrowa:tak::-)
marylka cześćpracowita kobietko;).tulę...
jadzia u Ciebie też ok,fajnie:-)
monia to piękny pęcherzyk był:tak:
ewelinka co u Ciebie???
hope jeżyny jadłam chyba ze 100 lat temu,a lubię:tak:
marcepanek jak się czujesz?
V_jolka ja też dziś jakaś słaba jestem...
 
no wlasnie lecimy :) juz sie doczekac nie moge.. ostatni raz w PL bylam... hmm.. 25 grudnia 2008 roku, czyli ponad poltora roku temu ....

a moi rodzice to chyba zwariuja jak mnie zobacza :D i moja najlepsza psiapsiola z Kielc przyjedzie sie ze mna zobaczyc :D to juz w ogole pelnia szczescia :)
 
BIBINKA- czesc siostra;-)dzieki za wsparcie i mam nadzieje ,ze moj gin cos Ci pomogl:sorry:ja tak jak wczesniej sie cieszylam na pecherzyki tak teraz jestem zgaszona bo rosna a nie pekaja a ja jezdze i jezdze do Niego i nic z tego nie wynika....

V-JOLKA- uwazaj na siebie...

MAGGY- ciesz sie Twoim szczesciem:tak:domyslam sie jaka radość na mysl o wyjezdzie:-D
 
moje dziecko się dziś wywaliło jak długie na chodniku.ryk,łokieć zdarty,kolana tylko troszkę.idziemy niedługo na basen,mam nadzieję,że nie będzie ją to szczypać:baffled:.teraz siedzi obok mnie i obcałowuje:-D.mój kochany bączek:-)

mama nie ma za co siora;)!bardzo Ci dziękuję,że się zapytałaś.sama nie byłam do tego wszystkiego przekonana...właśnie weszłąm na stronę tego lekarza z łodzi,przyjmuje pn,czw i sob.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tak jak wczesniej sie cieszylam na pecherzyki tak teraz jestem zgaszona bo rosna a nie pekaja a ja jezdze i jezdze do Niego i nic z tego nie wynika....
mama- ciesze sie, pewnie ze tak...
ale jeszcze bardziej sie bede cieszyc, jak nam przyslesz wspaniala wiadomosc pewnego pieknego dnia :) trzeba wierzyc a nie to, ze pecherzyk taki czy siaki.. natura plata figle.. tyle kobiet jest zdrowych, pecherzyki pekaja i dalej nic.... wiara czyni cuda i ja wiem,z e taki cud bedzie i u Ciebie wczesniej czy pozniej :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry