reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
renna77- ja kilka razy odsatwaialam tabsy na 2-3 miesiace, teraz jak odstawilam w marcu, tez od razu mialam @ normalnie, standardowo 28-32 dni cyklu.. nie wiem i nigdy nie slyszalam o takim przypadku, ze @ moze nie przyjsc przez tyle miesiecy... przeciez organizm powinien wrocic od razu, tak mi sie przynajmniej wydaje.. ja bralam tabsy przez ponad 10 lat i nigdy nie mialam problemow po odstawieniu..

jaewa- ciesz sie ciesz, bo dzieki temu wiesz na czym stoisz.. to, ze jeszcze nie teraz masz fasolke, to nic.. ona w odpowiednim czasie sie zagniezdzi :) zobaczysz.. :)
 
reklama
Czesc kochane staraczki!
Ja juz w pracy - jeszcze 30 min. do otwarcia, wiec sie witam i przesylam Wam nowe &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-):tak:

W czwartek zaczynam w nowej pracy... :szok::szok::szok: Mam stresa juz dzis. :baffled: A poza tym @ trwa i czekam az sobie pojdzie...

A jak Wam poranek mija?

Mama - hej slonko! Jak leci?
Monia - witaj po urlopie!
Sto lat dla Iwonki!

I helloooo Wam wszystkim raz jeszcze! :-)

Aha, jakbym zniknela znow, to znak, ze mi internet wywalilo...
 
Dziewczyny, może wy mi coś poradzicie...
W piątek mój PUP zrobił zlecenie przelewu w banku na moje konto...
Do dnia dzisiejszego kasy na koncie nie ma
Powinnam się już martwić? Czy jeszcze poczekać? Nie ukrywam, że chorobliwie mi zależy na tej kasie i to już, natychmiast
 
MAGGY- ja mam sie stawic na 12.00 do ginek a o ktorej wejde to sie okaze;-)bo ja bez umawiania ide-mialam przyjsc przechodze i jak juz jestem to On mnie zaprasza miedzy pacjetkami-dzis przyjmuje do 13.00 wiec do tej godz.powinnam wejsc:tak:za Twoja wizyte tez stado &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete:tak:

MONIA- moja morfologia git a prolaktyna ma norme do 25 a ja mam 8,1 wiec tez si:tak:
V-JOLKA- wlasnie,najwazniejsze ,ze nie dokladasz:tak:no i jeszcze troche i od wrzesnia Mlody po przedszkola:tak:lub do szkoly bo zapomniala w jakim jest wieku:sorry:
SZCZESLIWA- nie ma to jak sie wyspac co;-)

MARYLKA- Maryyyyyyyyyyylkaaaaaaaaaa gdzieeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeseś???????

ZAPMARTA- licze,ze pospalas w nocy:tak:
 
Dzięki za odpowiedzi..bo oczywiscie nie wiem czy tak będzie, ale seksik juz jest:-pbez zabezpieczenia..takze wszystko się moze zdażyć...no i urlopik w górach..za parę dni..to wiadomo, też bedzie działanko..:tak::tak:
mary-beth powodzenia w nowej pracy..
violka mi sie wydaje, ze poczekać..moze bedzie dzisiaj popołudniu..albo jutro..był weeknd, takze moglo tak się przedłużyc
 
mama- no u mnie tez podobnie.. zawsze sie lekarka spozniala i nawet godzine pozniej wchodzilam do gabinetu.. zobaczymy jaki ten doktorek bedzie... musze sie tak pozytywnie nastroic, zeby sie nie stresowac :)

mary- no to powodzenia w nowej pracy!! na pewno bedzie ok... mysl pozytywnie, szczegolnie tuz przed zasnieciem i po przebudzeniu :) zrob sobie wizualizacje, ze wszystko jest super i zobaczysz, ze to zadziala :)
 
renna77- ja kilka razy odsatwaialam tabsy na 2-3 miesiace, teraz jak odstawilam w marcu, tez od razu mialam @ normalnie, standardowo 28-32 dni cyklu.. nie wiem i nigdy nie slyszalam o takim przypadku, ze @ moze nie przyjsc przez tyle miesiecy... przeciez organizm powinien wrocic od razu, tak mi sie przynajmniej wydaje.. ja bralam tabsy przez ponad 10 lat i nigdy nie mialam problemow po odstawieniu..

jaewa- ciesz sie ciesz, bo dzieki temu wiesz na czym stoisz.. to, ze jeszcze nie teraz masz fasolke, to nic.. ona w odpowiednim czasie sie zagniezdzi :) zobaczysz.. :)

CZytalam np w internecie wiec wiem ze tak sie zdarza. Rozmawialam tez przez telefon ze znajomym ginekologiem z pl i on tez mówił ze rzadko ale sie zdarza ale nie taki czas!!!!. Mam nadzieje ze juz w sobote sie dowiem co jest grane!!
 
Monia Klopsik a Ty ktory masz dc?:eek: Czasami szkoda kasy i warto dluzej poczekac...a moze @ nie przyjdzie?:-D

hejka jaewa - dziś mam 38 dc
testy ciazowe robiłam kolejno w: 26dc, 32dc, 36dc - wszystkie negatywne
zrobiam więc wczoraj Betę - dziś wyniki

Iwonka wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń :))
 
Dziewczyny, może wy mi coś poradzicie...
W piątek mój PUP zrobił zlecenie przelewu w banku na moje konto...
Do dnia dzisiejszego kasy na koncie nie ma
Powinnam się już martwić? Czy jeszcze poczekać? Nie ukrywam, że chorobliwie mi zależy na tej kasie i to już, natychmiast
V-JOLKA- jeszcze poczekaj do jutra a jak nie przyjdzie to zadzwon do Urzedu i wyjasnij:tak:
 
reklama
V-JOLKA- wlasnie,najwazniejsze ,ze nie dokladasz:tak:no i jeszcze troche i od wrzesnia Mlody po przedszkola:tak:lub do szkoly bo zapomniala w jakim jest wieku:sorry:

Niby tak, ale wiesz, chciałby się od razu nie wiadomo jakiego zysku nie :-D
Młody idzie do szkoły, choć nie bardzo chce....
Tylko strasznie mi go szkoda - bo co to za wakacje - z matką w sklepie....
raz na jakiś czas jedzie do dziadków, ale to na góra dwa dni, bo chce wracać do domu, tak tęskni....


violka mi sie wydaje, ze poczekać..moze bedzie dzisiaj popołudniu..albo jutro..był weeknd, takze moglo tak się przedłużyc

No to poczekam, ale jak dziś po południu nie będzie kasy, to chyba ich rozniosę

V-JOLKA- jeszcze poczekaj do jutra a jak nie przyjdzie to zadzwon do Urzedu i wyjasnij:tak:

D dzwonił i niby kasa wyszła, więc czekam jak na szpilkach....
bo muszę jesienną kolekcję kupić :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry