reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama- no 9 tydzien w poniedzialek byl :) fakt, ze czas szybko leci, a Ty moja droga sie szykuj bo wkrotce dolaczysz do grona ciezarowek :)
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&& za Twoja wizyte!!! o której masz??? ja o 11:45


jaewa- super, ze @ juz przyszla :)
 
reklama
Czesc Kochane :)
Iwonko słoneczko wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń :*
Ładne sie znów wyspałam :) teraz zjadłam śniadanko .. napije sie kawusi i zmykam do sklepu:):)
 
Renna Ja sie wlasnie balam tego co Ty masz....probowalam odstawic jakies 6 lat temu ale plamilam caly czas przez 2 miesiace i musialam znowu do anty wrocic, tradzik wrocil bo Diane 35 lykalam...A teraz elegancko poki co zero syfkow na buzi i mam ten upragniony @ chociaz tez bym sie cieszyla gdyby nie przyszedl i gdybym byla w ciazy :)
A Ty Kochana juz dawno do ginka smigac powinnas....Tam u Ciebie pewnie tak jak tutaj GP przyjmuja....Czemu tam nie pojdziesz?
Ja bralam ponad 10 lat anty.

Maggy chyba powinnam sie cieszyc ze przyszla :) Dziekuje Kochana :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pok nie wiem gdzie się musi produkować, ale chyba w lab..
no właśnie dziewczyny jest możliwość żeby zajść w pierwszym ala cyklu po poronieniu?
 
V-JOLKA- jak tam ,juz w sklepie dzialasz???Ty masz z rzeczami dla dzieci,tak???do jakiego wieku?? i gdzie masz ten sklep(miasto)??

upsss:)

Ano już w sklepie
A razem ze mną, niestety, i Kacper, bo nie ma z kim zostać, bidulka....
Sklep mieści się w takiej małej miejscowości koło Grójca, a asortyment....
od rozm. 50 do 152, także rozrzut niezły ;-)
Ale to dopiero początki, bo ruszyłam dopiero w kwietniu...
Nie jest łatwo, ale najważniejsze, że nie dokładam....
A przecież nie od razu Rzym zbudowano....


pok nie wiem gdzie się musi produkować, ale chyba w lab..
no właśnie dziewczyny jest możliwość żeby zajść w pierwszym ala cyklu po poronieniu?

jest...
zobacz wątek ciąża po....
tak jest np. Mysza, która nie doczekała pierwszej @ po poronieniu i nosi pod serduszkiem Szymonka....
 
mama05 a witam cie cieplutko i trzymam kciukasy za Twoja wizyte dzisiaj. Ja w sobote jade do ginka to moze sie wyjasni co dalej ze mna bedzie.
RENNA- ja za Ciebie tez trzymam &&&&&&&&&&&&& zeby sie wyjasnilo z Twoim @ bo tak dlugi brak @ napewno nie jest obojetny dla organizmu:sorry:
czesc kobitki!
Ja juz w pracy z troche lepszym humorem. Mianowicie P. obudzil mnie rano boboseksowo. Sie chlopak chcial zrehabilitowac. Doceniam bardzo, bo on chory jest i wszelkie takie wczesnoporanne i poznowieczorne wysilki ciezko znosi. Przeprosiny przyjete, szkoda, ze ciut za pozno. No i cos mam wrazenie, ze coraz mniej wystrzeliwuje. Ale nie ma co sie martwic na zapas. Musze go w koncu do doktora zaprowadzic. Btw - czy ktoras z Was oddawala chlopa na badania? On sie moze w domu wyprodukowac czy musi na miejscu w lab?

z niecierpliwoscia czekam na wasze wszelkie wyniki badan i wizyt!

buziole!
POK- ja nie badalam mojego męża ale wiem ,ze jak chce zrobic co trzeba w domu to trzeba przewieść rzolniezyki w 30 min do labo.i w temp.ciala czyli 36.6 a najlepiej zrobic to na miejscu:tak:dziewczyny kiedys cos pisaly ,ze chyba 30 czy 50 zl t kosztuje...choc pewnie zalezy gdzie.
 
Pok to chyba zależy jak daleko masz do laboratorium... Bo jak blisko i może dowieźć "świeże" to może w domu ale zazwyczaj chyba lepiej na miejscu... Ale my jeszcze nie badaliśmy męża więc na 100% nie wiem... Dobrze że chłop się zrehabilitował:))

Mama a jak tam twoja morfologia i prolaktyna bo wyjechałam zanim doczekałam się Twoich wyników.
 
Renna Ja sie wlasnie balam tego co Ty masz....probowalam odstawic jakies 6 lat temu ale plamilam caly czas przez 2 miesiace i musialam znowu do anty wrocic, tradzik wrocil bo Diane 35 lykalam...A teraz elegancko poki co zero syfkow na buzi i mam ten upragniony @ chociaz tez bym sie cieszyla gdyby nie przyszedl i gdybym byla w ciazy :)
A Ty Kochana juz dawno do ginka smigac powinnas....Tam u Ciebie pewnie tak jak tutaj GP przyjmuja....Czemu tam nie pojdziesz?

Kochana ja bylam 3 razy i to te irlandzkie matoły stwierdziły ze tak ma być. Ze to normalna kolej rzeczy ze po tabsach anty tak jest i kazali czekac. Miesiac temu pojechalam do polaka i ten od razu zrobil mi badania z krwi ale znowu miesiac na wyniki trzeba czekac i takim sposobem w sobote jade po wyniki i na wizyte dowiem sie co jest grane mam nadzieje.

Szczęśliwa25 witaj kochaniutka.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry