reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzien dobry

imprezka sie udala i to bardzo :) pojadlam, ze hej!

mama- ciesze sie :) mam nadzieje,ze ta kobieta uzbiera potrzebna ilosc pieniedzy..

wisienka- jak samopoczucie?? lepiej troche??

krakowianka- gratuluje pieknej bety!!!!!

monia- super, ze wypoczelas.. ja tez bym z checia znowu poszla na jakis urlop.... ale nie jest mi dane ;)

dzisiaj mam wizyte u tego ordynatora o 11:45.. zobaczymy co powie no i zobaczymy jak sie dzieciaczek rozwija... mam nadzieje, ze da nam zielone swiatlo na lot do PL... mamy zamiar leciec 22 sierpnia.. juz bede w 11 tygodniu wiec nie powinno byc problemow...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
cześć Ewa, Monia, Mama!!!

Mamcia
nom trzymam się i jakoś daję radę, wiesz 28 sierpnia idziemy na wesele, trzeba się w sukienusie ubrać, a jak jest akcja "O" to nie ma kupowania ;-). A właśnie jedziemy na to wesele do Łeby :-) . Daj koniecznie znać po wizycie!


Iwonka
spełnienia tych najgłębiej schowanych marzeń i wszystkiego czego sobie tylko życzysz :-) buziaki
 
Witajcie Kochane. :)

Monika - betka mi urosła w ciągu 72 h z 2801 do 7371, więc są powody do radości. :D

Sol - jakbyś się wybierała do Krakowa: daj znać. :)

Nika
- czy Ty o takim wózku 3w1 mówisz? Inglesina Sprawdź proszę. :)

Wisienka, dzięki za gratulacje. :) A z wagą wiesz jak to bywa... raz przybywa, raz ubywa... Ja kiedyś schudłam ponad 10 kg, ale faktycznie kosztowało to sporo samozaparcia, także trzymam kciuki za Twoją dietę. :)

Zapmarta, Maggy - dziękuję za gratulacje. :)

Jaewa - z jednej strony szkoda, że @ przyszła, z drugiej - dobrze, że jest, bo już wiadomo, na czym stoisz. Życzę Ci owocnego nowego cyklu. :)
 
Mlodam to sie wybawisz na tym weselu :)

Mama trzymam kciuki za lekarza :)

Krakowianka wiesz ja nie wierzylam w cuda ze w 1 cyklu sie uda....Nawet nie wiem czy miala owulke a jak mialam S nie bylo w domu 7 dni na delegacji byl...
 
KRAKOWIANKA,RENNA- witajcie babeczki na porannej kawce;-)
MAGGY- Ty masz juz skonczony 9 tydz.ciązy:szok:matko ,jak to zlecialo-dopiero test robilas!!wlasnie to mi uswiadamia ile czasu juz sie staram i nic...

JAEWA- tak ,mam dzis wizyte bo po tym jak dostalam @ w 18 d.c. to kalaz mi sie pokazac i zobaczy co i jak i jak moje endo bo ostatnio bylo cienkie,pokaze Mu moje wyniki morfo.i prolaktyny i zobaczymy....

MONIA- to fajnie,ze urlop udany!!!choc te ponczoszki ....trzeba w koncu zrzyć :tak::-D:-D
MLODAM- jedziecie do Leby przez Poznan??
 
Witam Kochane :)

Melduje poslusznie ze @ przyszla dzisiaj w calej okazalosci w 35 dc, pierwszym cyklu po odstawieniu tabsow anty.
Czy jestem rozczarowana ze przyszla? Odpowiem ze tylko troszeczke i bardzo sie ciesze ze po hormonach organizm tak szybko wraca mi znowu do normy bo myslalam ze bede miala niezle jaja i ze np. @ nie przyjdzie przez pare cykli albo ze bede non stop plamila tak jak to bylo pare lat temu jak chcialam odstawic....
Moj S byl na delegacji 7 dni jak wydawalo mi sie ze mialam dni plodne. No ale nic :)
Sciskam i przesylam :* wszystkim co za mnie trzymaly &&&&& :)
Uciekac bede bo brzuch mnie duzo bardziej boli niz przy tabsach i juz nalykalam sie srodkow rozkurczowo przeciwbolowych....
Zycze Wam pieknego, bezstresowego dnia :)
Na suwaczku ustawilam cykl 31 dniowy, sama nie jestem pewna....Zobaczymy kiedy nastepna @ przyjdzie...a moze nie przyjdzie? :p
Buziam Was :)

Pok nie martw sie! Jak nie ten cykl to inny :) Faceci czasami maja dziwne humory, moze zmeczony byl rzeczywiscie albo co? Bedzie dobrze zobaczysz!

Jaewa jestes szcześciarą !!!! Ja od 7 miesiecy sie borykam. W styczniu odstawilam tabsy anty i do dzisiaj @ ani widu ani slychu!!!! W sobote jade wkoncu do polskiego ginka i moze dowiem sie co z tym zrobic!!! Pozdrawiam

KRAKOWIANKA,RENNA- witajcie babeczki na porannej kawce;-)
MAGGY- Ty masz juz skonczony 9 tydz.ciązy:szok:matko ,jak to zlecialo-dopiero test robilas!!wlasnie to mi uswiadamia ile czasu juz sie staram i nic...

JAEWA- tak ,mam dzis wizyte bo po tym jak dostalam @ w 18 d.c. to kalaz mi sie pokazac i zobaczy co i jak i jak moje endo bo ostatnio bylo cienkie,pokaze Mu moje wyniki morfo.i prolaktyny i zobaczymy....

MONIA- to fajnie,ze urlop udany!!!choc te ponczoszki ....trzeba w koncu zrzyć :tak::-D:-D
MLODAM- jedziecie do Leby przez Poznan??

mama05 a witam cie cieplutko i trzymam kciukasy za Twoja wizyte dzisiaj. Ja w sobote jade do ginka to moze sie wyjasni co dalej ze mna bedzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mama No ba, nie inaczej i także samo będziemy wracać, bo z Wrocka będziem jechać :-)

Wisienka kiedyś, ktoś mi tu na bb powiedział, bodaj na poronieniach po moim 1, że w cyklu po zabiegu, jeśli można go wogle nazwać cyklem... wszystko jest możliwe i nic nie jest jak powinno, więc nie radziłabym się sugerować tym, że miałaś w jakimś tam dniu owu. Kochana musisz cierpliwie czekać i nie nakręcaj się, to źle na twoje nerwy robi, a stres to niepotrzebny czynnik, ktory tylko wszystko psuje.

Ewa ano poszalejemy i nawet winka będę mogła się napić :D


Hej rena, nie pisz posta pod postem, bo cię Sol nakrzyczy :p
 
Ostatnia edycja:
czesc kobitki!
Ja juz w pracy z troche lepszym humorem. Mianowicie P. obudzil mnie rano boboseksowo. Sie chlopak chcial zrehabilitowac. Doceniam bardzo, bo on chory jest i wszelkie takie wczesnoporanne i poznowieczorne wysilki ciezko znosi. Przeprosiny przyjete, szkoda, ze ciut za pozno. No i cos mam wrazenie, ze coraz mniej wystrzeliwuje. Ale nie ma co sie martwic na zapas. Musze go w koncu do doktora zaprowadzic. Btw - czy ktoras z Was oddawala chlopa na badania? On sie moze w domu wyprodukowac czy musi na miejscu w lab?

z niecierpliwoscia czekam na wasze wszelkie wyniki badan i wizyt!

buziole!
 
reklama
Mama No ba, nie inaczej i także samo będziemy wracać, bo z Wrocka będziem jechać :-)

Wisienka kiedyś, ktoś mi tu na bb powiedział, bodaj na poronieniach po moim 1, że w cyklu po zabiegu, jeśli można go wogle nazwać cyklem... wszystko jest możliwe i nic nie jest jak powinno, więc nie radziłabym się sugerować tym, że miałaś w jakimś tam dniu owu. Kochana musisz cierpliwie czekać i nie nakręcaj się, to źle na twoje nerwy robi, a stres to niepotrzebny czynnik, ktory tylko wszystko psuje.

Ewa ano poszalejemy i nawet winka będę mogła się napić :D


Hej rena, nie pisz posta pod postem, bo cię Sol nakrzyczy :p

mlodam Sol juz raz na mnie nakrzyczała :) ale sie nie gniewam :) :) :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry