reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witaj małapralinka, kalamandyna i szczęśliwa dobrze Cię widzieć (widziałam Maluszka na nk jaki już duży Ludzik z niego/niej) ja już po prysznicu Ala spi Mąz pojechał do pracy... wiec mam chwile tylko dla siebie, ale zaraz spać trzeba bo zmeczona jestem... no i nie moge sie doczekać czwratku bo mam wówczas pierwsze USG... jeszcze nie widziałam ludzika i jak czytam rózne smutne rzeczy to tez czasem przez myśl mi przejdzie, czy u mnie wszystko dobrze? ale mysle pozytywnie i wierze, że dobrze jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kalamandyna- hej miło mi Cie poznać :):) a urzęduj tu ja najwiecej :):):) mnie troszeczke tu nie było Dziekuje Ci za gratulacje :)
Malapralinka - witaj kochana:)
Hej Maran - nioo już ludzik :) a wiesz jak fika:p:p:p a jak ty sie czujesz??
 
Szczesliwa jak milo Cie tutaj widziec
Wielki buziol:tak:

Kala daj na Priva numer gadu to Ci to posle, bo chodzi Ci o ta tabelke,tak??

Wisienka wlasnie przeczytalam Twoje strzeszczenie dla Szczesliwej... Normalnie w szoku jestem ze taka pamiec masz:szok:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny

Ja dziś miałam wypad ze znajomymi przy soczku i pizzy. A teraz tak mnie wydęło:-:)-( że masakra jakaś. Tak mnie brzuszek boli.
 
Ja juz jestem świeża , przez jakies jeszcze 3sekundy,,,,3....2...1 no juz tak jak był
pralinka , jadzia, kala witajcie, hmmmm wiedziałam , ze o kimś zapomniałam i od razu weszłyście, jakby nie mogło sie zgubic.
maran na pewno jest w porządku a ja powiem ci szczerze to chyba bym wolała, zeby wszędzie robili usg późno i nikt nie wiedział wcześniej to bym sie przynajmniej nie denerwowała porównując kazde zdjęcie z netem.
jadzia może miety sie napij
 
Szczesliwa to dobrze ze dziewczyny Cie namowily:tak:
Ja tu ostatnio jestem ogolnie do tylu bo w te upaly to malo w domu przebywam...
A ja nie lubie byc do tylu bo ja okropnie ciekawska jestem i mi tak samotnie bez was :-(
No i w koncu Twoj suwaczek widze;-)


Kala, dostalam:tak:
Moge tak do Ciebie mowic??;-)

Net mi sie wieza i jestem chyba opozniona...:sorry2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry