reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - Twoje określenie bobosexy mnie rozbroiło. :D :D :D

Niestety póki co z barabara nici, bo Mąż do rodziców swoich pojechał i póki co nie wrócił. A ja miałam pracować... tylko w sumie mogłam jechać z nim, bo w tym upale i tak nic nie zrobiłam. :/ Ale jeszcze go wykorzystam. Dziś. ;)
 
reklama
nioo to biedna na prawde ...jeju jakie to nie sprawiedliwe :( .....
u mnie tak uciekaja dni ze czasami sie zastanawiam kurde jaki dzień dzisiaj mamy .....:)
 
wisieńko a bycz sie ile trzeba wolno Ci :):)
tym bardziej ze upały są okropne ...... ja jak jade w aucie bez klimy :/ czy mały spacer to padam potem wejde do domku szybko wiatrak i na fotel bo mogłabym fiknąć to jest paskudne :/
Wisieńko, Iwonko - dziekuje za komentarzyki na NK :)
 
Ostatnia edycja:
Uważaj na siebie kochana. Ja idę pod prysznic, Pol wymyslił sobie ryby o 4 rano i ciągnie mnie ze sobą:szok:Szczerze to wole o tej godzinie łóżeczko ale może dam się namówic i pooglądam wschód słońca.
Zajrze po kapaniu!:-)
 
wisieńko - uważam na siebie ale czasami musze wyjsc z domku bo zwariować można .....
pewnie daj sie namówić ....mimo tak wczesnej godzinki :)
 
Witam wieczorową porą!:-)
Ja tylko na chwilkę, chciałam się przywitać.
Ech, ciężko spać w tym upale, mój Adaś męczył się chyba z godzinę.
Próbowałam dziś zliczyć ile na tym forum jest staraczek, wyszło mi prawie 20 dziewczyn, niezła liczba się uzbierała;-)
hej szczęśliwa25 -nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać, gratuluje ciąży :-) na Waszym forum urzęduje od 3 czy 4 dni, ale bardzo mi się tu podoba:tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej Laseczki
Nie wiem czy nadrobie wszystko dosyc naskrobalyscie, a pewnie nim przeczytam to uciekniecie:-(

Byl tu temat tabletek anty poruszany..
Gdzies ostatnio uslyszalam w programie ze to nie tabletki powoduja problemy z zajsciem w ciaze. Problemy juz sie mialo przed stosowaniem, tyle ze wtedy te problemy jeszcze nie wyszly na swiatlo dzienne bo para sie nie starala..

Marylka mam nadzieje ze bedzie widoczne....
Przeskanowalam to z ubezpieczenia
A jak nie to daj znac na gadu jak bede to Ci wysle plik

skanowanie0002.jpg
Jesli chodzi o urodzenie sie dziecka to podpisujesz najpozniej 8 miesiecy przed narodzinami;-)


Edit
Wyslalo mi sie zanim przeczytalam wszystko...
Cosik mi net odmawia posluszensta, co chwile sie wlacza i wylacza:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
malapralinka - czy mogłabyś mi wysłać kopie ubezpieczenia na maila albo gg? będe bardzo wdzięczna:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry