reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej kobitki ja już dziś nie wpadne bo młoda przyszła a fryzjer zajęty :(:( ale pogoniłam ją po lody :) także dozobaczenia jutro jak będe w pracy a potem dopiero w pon :(
mama jakby coś sie ważnego stała np jakieś dwie krechy albo wygrana w totka to daj cynka prosze :)







 
Hey dziewczyny pamiętacie mnie jeszcze? ;-)Ależ upał można się normalnie zmachać.
Jej jak ja bym Chciała też w tą niedziele testować ale do 19jeszcze daleko dwa tyg. i trzy dni buuuu :-(
A wy to piszecie w prędkości światła czy co :-D
Mój młody padł i śpi wreszcie z dwie godziny spokoju się zapowiadają :-)
Owu chyba nieco mi się poprzestawiała ale w dobrym kierunku i dziś znów tym tyrym.
Robiłam te wasze testy i dziś dwie takie same krechy ,a spodziewałam się ich jutro więc bez zbędnego gadania trzeba będzie się wziąć do działań.
A jak na samą złość mój T dłużej dziś w pracy został i bu czekam.
 
Jeee-mam ten kanał-ale musiałam dzwonić do Polsatu co zrobić by był :-)

Marylko-do zobaczenia jutro-albo w poniedziałek. Udanego weekendu jakby co ;-)
 
MARCEPANEK- hejka!!!jesli wyszly Ci 2 takie same krechy na tescie owul.to znaczy ,ze w ciągu 24 do 36 godzin bedzie owulka:tak:dzialania wskazane;-):-):-)moj Domi nadal spi-to uz 2 godziny-ale niech spi-to slonko tak męczy,ze niech spi:tak:

AGATEK- fajnie,ze masz ten program,ale ciżąża wlasnie sie skonczyla:sorry2:nastepnym razem obejrzysz:tak:
 
mama heh u nas tym tyrym dla pewności i tak codziennie chyba ,że jestem wkurzona to jak ostatnio z dniem przerwy.
Musi się udać :-D Mój młody ostatnio długo za dnia śpi po 3godziny ,a dwie minimum. To ciepło też chyba tak działa.

Fajny musi być ten program z tą ciąża ,ale my chyba nie mamy tego kanału ,ale zawsze można dokupić:-)
Będę musiała zagadać do T.
Kurdę jak ja nie znoszę rachunków ,wypłata przyszła ,a tu trzeba 700zł od tak wywalić grrrr i jeszcze podatek nam przysłali do opłacenia. Wszystko idzie w górę ,a wypłaty niestety nie i gdzie tu sprawiedliwość? Dobra zmienię temat bo jak to T mawia nie powinnaś się denerwować ;-)
A takie pytanie do mam mających już takie starsze pociechy.Kiedy postanowiłyście oduczyć dziecko od pampersa tak w ogóle. Mój młody skończył 19miesięcy i postanowiłam przerzucić go już na majty. Co prawda już 10miesięcy robi na nocnik w czym kupkę tylko i wyłącznie na nocnik. Siku też i choć w większości pampers za dnia jest suchy chciała bym z niego zrezygnować zupełnie. W nocy co prawda zdarza mu się robić w pampersa siku ,ale to teraz ostatnio bo przez tą duchotę strasznie dużo piję przed zaśnięciem i nad ranem o 5.
 
MARECPANEK- no toskoro masz takie przygotowanie u Malego to smialo mozesz Go odstawic od pieluchy:tak:Domi mial 2 lata jak w 2 dni Go oduczylam-szybko zalapal i od razu robil i siusiu i kupke na nocnik a po 2 m-cach juz na ubikacje-kupilismy Mu taka podstawke i sam sie obsluguje;-)a po nocy pampersy różnie:sorry2:ale w nocy to co innego...nie chce zeby mi zasikal lóżeczko skoro planujemy dzidzie -nie bede musiala kupowac nowego materaca a mam fajny kokosowy-nic sie nie odgniata i juz 2 na nim spi wiec i 3 przeleci:tak:
no i Domi przemówil-ide po Niego:-)
 
reklama
mama też jesteś zwolenniczką im prędzej tym lepiej.
Tu nawet nie chodzi o koszt pampersów itd ,ale jak widzę jak syn szwagra we wrześniu 4latka skończy i wciąż robi kupę w pampersa i z tym chodzi to coś mnie rusza.
Pamiętam jak się śmiali gdy kupiłam nocnik zanim mały skończył pół roku i sadzałam go w ubraniach dla zapoznania się...ale pamiętam też bezcenną ich minę gdy Maciuś zrobił kupkę i siusiu na nocnik ,a ich syn nawet na nocnik nie usiądzie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry