reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama też jesteś zwolenniczką im prędzej tym lepiej.
Tu nawet nie chodzi o koszt pampersów itd ,ale jak widzę jak syn szwagra we wrześniu 4latka skończy i wciąż robi kupę w pampersa i z tym chodzi to coś mnie rusza.
MARCEPANEK-:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: NO to juz troche przesada-4 lata to juz dziecko dawno powinno robic swoje potrzeby do ubikacji!!czyli Maly nie chodzi do przedszkola skoro biega w pieluchach???jak mi przyjmowali Dominika to zapytali czy juz jest nauczony na ubikacje:tak:
a temu Malemu tak chyba wygodnie-skoro nikt nie nalega na nocnik(a w tym wieku na ubikacje) to co on sie bedzie wychylal:sorry2:
Dobrze zrobilas i teraz masz efekty-ja tez jak widzialam ,ze dzieci zalapaly,ze przerywaja zabawe bo musza sie "skupic ,zeby zrobic siusiu w pieluszke-czyli byli swiadomi) to pokazalam nocnik ,wytlumaczylam i juz-kilka dni i po sprawie-tylko cierpliwości trzeba i bez krzyku:tak:
 
reklama
mama dokładnie tak jak mówisz.
Ja jestem wręcz dumna z mojego małego bo teraz jak chce idzie po nocnik i mówi że chce siii.
Dla wprawy postanowiłam kupić takie pielucho-majtki z pampersa active boy sądzę ,że przystosuje go to do noszenia majtek.
A że teraz jest ciepło to tym bardziej idealny czas nawet jak ten raz czy dwa zrobił by po prostu w majty.
Mój T właśnie wraca z pracy ma szczęście :-D

Kupiłam dodatkowo test Acon płytkowy podobno super czuły 10mlU/ml już wykrywa więc jak ciekawość zwycięży zrobię go tak za 10 dni wtedy podobno już coś powinno być:-D
Wiem wiem jestem crazy :-p
 
MARCEPANEK- NO TO JAK MĄŻ WROCIL to leć:tak::-D:-D:-Ddzialajcie;-)tez slyszalam ,ze ten ACON jest super:tak:ja zaraz bede pila 2 kawe bo normalnie spac sie chce od tej duchoty:dry:moj Tomi bedzie za 15 min:tak:piwko juz sie schlodzilo w lodówce dla Niego:-D:-D
 
Dziewczyny, nawet nie wiem, co mam Wam napisać... :( Kilka godzin temu dostałam krwawienie... ;( Tak, wiem, że we wczesnej ciąży krwawienie się zdarzają, ale boję się, że straciliśmy nasze Maleństwo... ;(

Myślę, żeby jutro pójść na betę... Czy jeśli nadal będzie rosła będę mogła mieć nadzieję...? Doradźcie coś, proszę...

Jestem załamana... A wczoraj jeszcze tak bardzo się oboje cieszyliśmy........ ;(((

PS: Jestem w domu, wróciłam z urlopu, bo jechaliśmy w nowe, nieznane nam miejsce i warunki okazały się koszmarne. :/ Pleśń na ścianach, na którą ja mam alergię...
 
No mam już net to mogę w końcu wlecieć. Ja dziś zdechła i nieprzytomna w nocy nie mogłam spac i od 4 na nogach a potem pół dnia przysypiałam. Czekam na Pola bo ma być za godzinkę.:-)A co tam dzis na BB?
Witam wszystkie staraczki, mamusie i zafasolkowane:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry