reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama-do fryzjera na 20.09? To chyba jeden z tych co czesze największe nasze gwiazdy?? :-)
 
Dziewczynki ja sie z Wami zegnam. Nie popisalam dzisiaj za duzo ale weny brak jakos a za troche wraca S a ja chce zanim wroci zjesc cos bo musze o danej godzinie polknac antybiotyk:tak:
Zycze Wam wspanialego dnia i do popisania jutro :-)
Buziaki :*
 
AGATEK- no gwiazdy nie;-):-)ale ma tam terminy maaaasakra!! tam jest szefem Mateusz i ma jeszcze 3 chlopaków fryzjerow-i zawsze kazdy ma komplet do siebie-mimo ,ze za kolor i ciecie biorą 200zl lub wiecej to zawsze jest tam full chetnych,ostatnio po wizycie od razu sie umowilam a teraz zapomnialam bo sie spieszylam -dzwoni wczoraj a tu takie info:szok::szok:ale zagadalam z tą ktora zapisuje i moze uda sie nza 2 tyg,ale na sam kolor bez cięcia-dobre i to:tak:

SERGEEVNA -no faktycznie ,Bunia ma na 13:tak:


JAEWA- papatki-do jutra-moje dzieci zażyczyly sobie nalesniki na obiad-wiec w tym skwarze jeszcze bede smazyc....no ale jak chca...:))
 
Ostatnia edycja:
a moje bąki siedza w basenie od dobrej godziny [FONT=&quot]
f005.gif
[/FONT] ,nasmarowani filtrem 50!!! i jest git,ja sie zaraz biore za obiad.
a u nas wczoraj w Poznaniu ulewa na maxa i troche grzmotów a u mnie 15 km od centrum Poznania nie spadla kropla deszczu;-)
a u mnie nawet nie grzmiało a wody nawet w kranach brak :(:(:(:(:(

SERGEEVNA- aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! nie moge sie doczekac tych Twoich piekności:tak::tak::tak::tak:bede wypatrywac listonosza w przyszlym tyg:tak::-D

BUNIA- jak tam po rozmowie????my tu &&&&&&& trzymamy -daj znac!!
MARYLKA- jak tam fryzjer zafundowany??;-)ja dzwonilam do mojego fryzjera-termin na ....20 wrzesnia:szok::szok::szok:
młoda jeszcze nie przyszła - pewno w domu na necie siedzi albo sie opala :) mi przyszły 3 wózki i musiałam składac a jeden ma takie zabezpieczenia kół że mnie kór.wica bierze bo nie moge gówna założyć bo palec sie nie mieści i ciasne dziadostwo wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ale sie nie poddaje, no i wydałam 1500 na wózki a klientów brak :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Karolinko zawstydzasz mnie


 
to fajnie masz z fryzjerem Mama-ale jak jest dobry-to niestety-się czeka :-( to jak z dobrym ginem czy sadystą. dobrze jakby się udało za te 2 tyg na farbkę. Ja miałam robić balejaż, ale mi sie odechciało czekać-i zrobiłam farbowanie w domciu ;-)

Marylko-trzymam kciuki za wodę i klientów. Naganiam Ci ich tam myslowo. A w ogóle to sobie myslę, że jak zaciążę-to wiem do kogo uderzyć po wyprawkę :-D:-D:-D
 
sergeevna &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymamy :tak:
bunia ma już rozmowę wiec też trzymam &&&&&&&&&&&:tak::-)

witajcie dziewczyny:-)
Idę Zośkę położyć i kawkę sobie zrobię
:-D a potem sprzątanieeeeee wrrrrrrrrr


 
reklama
witam dziewczyny:)
najpierw przybliżę moja osobę mam 26 lat,tymczasowo mieszkam w Norwegii,staramy sie z narzeczonym o dzidziusia,mam nadzieje że sie uda i juz w przyszłym roku będe chodzić z wózeczkiem:)
podczytuje nieśmiało wasz wątek od jakiegoś czasu i mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie i będe mogła Wam opowiadać o moich staraniach:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry