reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Laseczki
Mama jak bym wiedziala ze o 23 jeszcze nie bedziesz spala to bym na smsa odpisala:zawstydzona/y:
A ja sie balam ze moze obudze, ale bardzo Ci dziekuje za wiadomosc (buziak)
Powiem Ci ze w szoku bylam ja o blizniakach napisalas, tym bardziej ze pisalas ze prawy jajnik masz nieczynny;-)
Mi to sie marza blizniaki, ale Wy macie juz dzici, z drugiej strony mowilas ze Tomowi sie marzy duza rodzina..


Monisia przykro mi.... Wiem ze to nie jest latwe...
Jescze troszke cierpliwosci i sie uda... Tule...

Wisienka cos mi przemknela wiadomosc o mieszkanku ,super;-)

Mama doczytalam...
Ciesze sie ze dzialacie:tak:
trzymam mocno kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

No i doczytalam tak na szybciora;-)
Dzisiaj ciezki dzien mialam w pracy, padam na pysk, piwkuje sobie z mezem bo bez piwka by sie dzisiaj nie obylo...
Do jutra Laseczki moje, pewnie pozno wstane bo dopiero pierwsze piwko otwarlismy;-)
Owocnych nocnych i rannych staranek zycze:tak:
 
reklama
a mnie zaś pominęła :(
oj pralino Ty no!!!

a ja się wkurzyłam bo miałam nanizane pół druta koraliczków i mi się omskło i mi spadły...........

edit:
no dobra, 3am - trza by iść spać :p
zrobione 2 wisiołki i jeden prawie cały kolczyk ^^
dobrej nocy drogie panie!
 
Ostatnia edycja:
Witam :-) i straaasznie przepraszam, że tak rzadko zaglądam, ale myślę o Was i cały czas trzymam kciuki !!!!!!
W tym tyg miałam trochę biegania po lekarzach, a wiecie ile to czasu zajmuje ... no i jeszcze problemy z netem :eek:
a teraz się pakuję bo zaraz zmykamy na weekend do teściów :-)

ale w poniedziałek wpadnę na dłużej i spróbuję nadrobić chociaż troszkę :-):-):-)

u nas ciągle bez zmian ... ani @, ani owulki :eek:ale od tego tyg Zuzu je już zupki, więc karmię cycem już tylko 2-3 razy dziennie ... łudzę się, że coś wreszcie ruszy :tak:

Miłego i owocnego weekendu !!!!!! ;-)
 
mama - ogromnie sie ciesze z twoich pęcherzyków - trzymam kciuki za pęknięcie jednego skoro tak chcesz ;-) ale jestem przekonana że dacie rade i z bliźniakami :tak::tak::tak: jesteś cierpliwą i szalenie ciepłą osoba - kto inny jak nie ty dałby rade ;-)

Wisienka gratuluje mieszkanka - nie doczytałam o szczegółach ale wiem że się zdecydowaliście - super - i dzięki za ifno o tic takach - spóbuje na pewno
wisienka a czemu nie masz suwaczka juz ??? Ja tez się zastanawiałam bo niby z usg termin mi wyszedł inny ale ja się z nim nie zgadzam bo wtedy co niby zasząłm przytulania nie było wiec ja sie zdaje na własne przeczycia i obserwację i pogadam z nowym ginem

maggy77
- dzieki za info o mdłościach przyda się :-)

zapmarta - wielkie dzięki za miete - ratuje mi zycie :tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczynki:)
A teraz dobra wiadomość - udało mi się was przeczytać!!:szok:
Bo trochę wieczorkiem i częśc teraz i nawet jeszcze kawę mam:))

Mama dobrze że zdecydowaliście się działać! To będziemy trzymac mało kciuków to jeden tylko pęknie:))

Wisienka super decyzja z mieszkaniem. Napewno będzie lepiej na swoim! no i jak Ci sie podoba to super!
My tez wynajmujemy i też myślimy o kupnie ale chyba prędzej dom wybudujemy....

Krakowianka jakbys w razie zdecydowała się testować dziś;-) to daj znać...

Jol jak mniej karmisz to powinno sie ruszyć.... Oby:)

A ja dziś potwornie niewyspana:confused: i chyba po druga kawę idę...

miłego dnia:)
 
cześć monia miłego dnia :tak:- ja tez ide kawke lekką siorbnąć

ale dziś pustki z rana - to ja sie do roboty biore bo od dziś sama jestem - kolega na urlopie wiec i pracy sporo wiecej i czasu mniej :-(

cześc AGA - kiedy na wakacje ruszacie tzn na zwiedzanie ?? - my wczoraj zarezerwowaliśmy kwatery nad morzem - jedziemy do Władysławowa zawsze to jakaś odmiana - mam nadzieje ze powietrze morskie mi dobrze zrobi :sorry2:
 
[FONT=&quot]
043.gif
[/FONT]

Zuza w przedszkolu,Domi na ogrodzie [FONT=&quot]
c060.gif
[/FONT]-mamy duuuuuzo slonka od rana,ja juz poodkurzalam [FONT=&quot]
d025.gif
[/FONT]i pranie wstawilam zaraz bede rozwieszac . [FONT=&quot]
a025.gif
[/FONT]
jak Tomi wroci mam wyjscie na babski wieczor i wracam dopiero kolo 23:szok:maatka-polka ma wychodne:-D
SORBUS- dziekuje za &&&&&&&&&&&-to maze jak ma peknąć 1 to trzymaj 1 &:-D:-D
MONIA- ja wcinam bagietke czosnkowa i popijam red bulem i do tego malosolny:szok:ale zestaw:eek:

AGA- czesc:happy2:
 
cześc AGA - kiedy na wakacje ruszacie tzn na zwiedzanie ?? - my wczoraj zarezerwowaliśmy kwatery nad morzem - jedziemy do Władysławowa zawsze to jakaś odmiana - mam nadzieje ze powietrze morskie mi dobrze zrobi :sorry2:

Cześc sorbuś:)
Władysławowo super,na pewno odpoczniesz:)Kiedy jedziecie?
My pierwsze zwiedzanie zaczynamy 21 lipca a jedziemy na pewno tu Blenheim Palace, Oxfordshire | Birthplace of Sir Winston Churchill | Welcome to Blenheim Palace i tu Snowdon Mountain Railway - A Majestic train journey to the Summit of Snowdon, the highest peak in Wales. i tu Twinlakes Family Theme Park Melton Mowbray Leicestershire a nad dalszymy pomysłami nadal myślimy:))

mama witaj:)
 
reklama
Dzieńdoberek wszystkim staraczkom:)

hehe... ja tu widzę że wystarczy nie zaglądać przez 15h i już do nadrobienia dobre kilka stron:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry