reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny:)
Ale produkujecie tych postów :)
mama05 - trzymam kciuka ;)
KATH- tak jest-1 & wystarczy:-D:-D:-Dpowodzenia u ginek.i daj znac szybciutko!!!
mama- no to trzymam jednego kciuka ;-):-D:-D:-D ale za to bardzo mocno
multimamy dobre :-D
SORBUS- dokladnie-1 wystarczy;-)a jakby co to bedzie i Hania i Rysiu za jednym razem-Tomi mi wciaz powtarza,ze beda blizniaki-jesli tak to bedzie mega przygoda życia!!!

Wczoraj pisałam - odnośnie tego czy hormony wspomagające zajście w ciążę zwiększają ryzyko/szansę na ciążę mnogą (a gin mi zapowiedział że bez tego sie pewnie nie obejdzie).
W moim przypadku to by była ciężka sprawa, ze względu na to że mój ojciec jest z trojaczków, a moja mama i teściowa są z bliźniaków :)
Więc mam szansę nie tylko na bliźniaki ;)
KATH- to bedziemy we dwie mamusie blizniaków:-D:-D:-D:-D
hej dziewczyny:) No naprawde kilka godzin mnie nie było a tu takie wieści:)
mama gratulacje i rowniez trzymam & ;-)
KAROLCIAK- dzieki ,teraz kazdy 1 & jest na wage zlota ,takze trzymaj 0- i witam Cie serdecznie;-)
Witam moje wirtualne znajome :-)
I witam również nowe forumowiczki :-)
Mama-ściskam mocno łapki za pęcherzyk-bliźniaki też sa fajne-na pewno dasz radę. :tak::tak::tak::-)
AGATEK- trzymamy 1 &:tak:nie lapki:no::-D:-D:-D:-D a jesli chodzi o nowe fasolki to Czarna,Jadzia maja dzidzie pod sercem:tak:

LORELAIN- jak tam w pracy?????

MARY105- milego spacerku!!

AGNIESZKA- dzieki-1& mile widziany:):):)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wczoraj pisałam - odnośnie tego czy hormony wspomagające zajście w ciążę zwiększają ryzyko/szansę na ciążę mnogą (a gin mi zapowiedział że bez tego sie pewnie nie obejdzie).
W moim przypadku to by była ciężka sprawa, ze względu na to że mój ojciec jest z trojaczków, a moja mama i teściowa są z bliźniaków :)
Więc mam szansę nie tylko na bliźniaki ;)

kat
wiesz co ale podobno powtarzaja się co drugie pokolenie więc niekoniecznie musisz miec bliźniaki - choć rzeczywiście mieszanka niezła :) A Clo tj hormon wspomagający zajście rzeczywiście zwiększa szanse czy ryzyko jak kto woli :tak:

mama powiem ci ze gdyby nie fakt ze musze do pracy po porodzie wrócić marzyłabym o bliźniakach - ale niestety nie wyrobilibyśmy na opiekunki dwie :( a bez pracy jeszcze gorzej :-( więc nic się nie martw tylko się ciesz kochana i czekaj co tez los ci przyniesie
 
Mama juz wstaje....;-)
Badylinka nie poznalam Cie, co to sie stalo ze zmienilas avatarek??:cool:
Ladny:tak:

Jol



Mary witaj;-)
No i witam wszystkie pozostale Laseczki, ktore sa mniejszymi spiochami niz ja;-)
 
Kupiłam wczoraj w aptece testy na owulkę-zdzierstwo-24zł :wściekła/y:za 5szt.
Jakoś nie wiem czy ufać tym sprzedawanym pojedynczo na allegro??

Ale się pogoda zrobiła-koniec roku szkolnego-a tu tak ziiiiimno, pochmurno.:szok:
 
ja ostatnio w aptece pytalam w jakiej cenie maja testy owu to nie mieli wcale;-)
Na Allegro juz kupilam i czekam na przesylke.
Jak sie nie myle to Wisienka albo Sorbus, ktoras z nich miala testy z Allegro i byly ok:tak:
No ale jak w takiej cnie kupilas to musi byc pewne


My wczoraj chyba do 2giej w nocy siedzielismy...
Usmialam sie jak jasna cholercia..
Dziiaj to chyba bede miala przez to zakwasy w brzuchu:-p
Mily wieczor spedzilismy chociaz aktualnie zakaz staranek bo Mezus magazynuje zolnierzy;-)
 
pralinka ja kupowałam po 1 zł owulacyjne i ciążowe u tego samego sprzedawcy - początkowo myślałam ze te owulacyjne sa do kitu ale okazało się ze gin jest do kitu a nie testy :-D bo zaszłam dokładnie wtedy co mi test pokazał II kreseczki
 
Właśnie nie wiem czy ok-ale lekarka zapisała mi nazwę tych co dobrze wychodzą jak mają wyjść :-D tzn zapisała źle i szukałam jak głupek jakiejś dziwnej nazwy-dopiero na necie znalazłam że dopisała mi kilka nadprogramowych literek.
Pralinko-magazynujcie armię. Jeden żołnierz musi dotrwać do końca :-D
Moj też pyta-to kiedy te dni płodne :-D:-D ale jakoś ostatnio mało ochotki na przytulanki-i siły nie te co kiedys :-);-)

OO-Sorbuś-to podaj plis namiarki na sprawdzone testy :-)
 
AGATEK- popiszesz troche z nami to Ci ochota wroci!!!wczoraj bylo o pozycjach i bieliznie i drzewa byly i grzybki:-D:-D:-D:-D:-D

mama powiem ci ze gdyby nie fakt ze musze do pracy po porodzie wrócić marzyłabym o bliźniakach - ale niestety nie wyrobilibyśmy na opiekunki dwie :( a bez pracy jeszcze gorzej :-( więc nic się nie martw tylko się ciesz kochana i czekaj co tez los ci przyniesie
SORBUS- dokladnie tak,a moi rodzice zaproponowali nam dzialke ,zebysmy sie u nich na Pomorzu budowali,ale Tom ma dobra prace i raczej nie wchodzi w gre nowa budowa-tymbardziej ,ze czuje ,ze tu gdzie mieszkamy to "nasz kawalek swiata" tu mi dobrze i nigdzie sie nie ruszam,ale zawsze dzialke mozna sprzedac i spooooro kaski bedzie dla dzieci!!choc ciaza blizniacza mnie przeraza-wczesniej by sie urodzily i pewnie przez cesarke-a ja nie chce cesarki...ale dobra narazie o tym wogole nie mysle!!

Mama juz wstaje....;-)
PRALINKA- wstawaj,wstawaj-no widzisz porobilo sie u mnie-cyrk na kólkach:-D:-D:-Dcudnie,ze spedziliscie mily wieczor z męzem:tak::tak::tak:
 
reklama
O Sorbus wlasnie wiedzialam ze ktoras z Was;-)

Ja wlasnie kupilam u tego sprzedawcy, teraz juz drugi raz bo pierwszy raz wzielam 5 testow owu i ciazowe i ciazowe wszystkie poszly, to teraz zamowilam znowu u niego i ciazowe i owulacyjnych pare. Dzisiaj albo w poniedzialek dojda:tak:

Agatek magazynujemy do niedzieli:-) Chociaz na moje oko to mozna by bylo jeszcze pozniej bo niedziela to 12 dc a tak najlepiej przy cyklach 28dniowych a ja mam dluzsze..

Mama mezowi wczoraj powiedzialam ze ma sie postarac bo w marcu rodzimy:tak:
Jeszcze raz przepraszam ze na ostatniego smsa nie odpisalam ale balam sie ze mozesz juz spac i pobudze tym wszystkich
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry