reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam dziewczyny :happy2: Mogę do was dołączyć?Też chce zostac mama w 2011:tak:
Staramy się juz 2 cykle Dzisiaj zrobiłam test i niestety 1 kreska :-(a @ miała juz być 3 dni temu i nie ma jej.
 
ja bylam na moim drugim watku po3nych mam i wiecie co mi napisaly kobietki??ze jak multimamy trzymaly &&&&&&&&&&& to sie musialo skonczyc dwoma pecherzykami:-D:-D:-D:-Dmoje kochane multimamy:tak::-):-)

PRALINKA- wstawać!!!!
MARYLKA- czy dzis tez bedzie ZARAZ WRACAM??;-):-D:-D
SERGEEVNA- dzis masz wolne czy na popoludnie do pracy??
SORBUS- a Ty kiedy urlop???dobrze ,ze mieta pomaga i lepiej sie czujesz-och ta ciotka Zapmarta;-)pomogla:tak:
BADYLINKA- czyli we wtorek znow nas opuscisz i musisz jechac zalatwic sprawe:sorry2:ja we wtorek mam ginek na 13 i zobaczymy czy pekl pecherzyk czy dwa czy zaden...
BUNIA- pewnie tez dzis wlecisz:tak:sciskam Cie nasz Ty smieszku;-):-)
EWELINKA- wher are You????:-D:-D
FUTRZAKOWA- cześć i czolem i nie spuszczaj nas z oka na 15 godzin:no::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D


MARY105- witaj na watku-pewnie ,ze mozesz sie przylaczyc:):)) gratuluje corki i na pewno sie uda w koncu zajsc:)) a my tu mamy 2 kobietki co tez testy wychodzily negatywne ,nawet dostaly leki na wywolanie @ a tu...ciaza-takze nic sie nie martw-nie ma @ jest nadzieja-moze owulka sie przesunela i jeszcze nic straconego!!!
skąd do nas piszesz ??ile masz lat??? ja Poznaną i w lipcu skoncze 31:))
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:)
Ale produkujecie tych postów :)
mama05 - trzymam kciuka ;)
Ja dziś idę do gina i zarzucę go pytaniami, o wszytkie możliwe do zrobienia badania przed ciążą.
I uświadomię go co do moim predyspozycji bliźniakowych :) Już widzę jego minę :D
 
Aga no to niezły plan macie - super !!!:tak:

mama- no to trzymam jednego kciuka ;-):-D:-D:-D ale za to bardzo mocno

multimamy dobre :-D

witam nowe staraczki :tak:

kat a co to za predyspozycje ??
 
Ostatnia edycja:
kat a co to za predyspozycje ??

Wczoraj pisałam - odnośnie tego czy hormony wspomagające zajście w ciążę zwiększają ryzyko/szansę na ciążę mnogą (a gin mi zapowiedział że bez tego sie pewnie nie obejdzie).
W moim przypadku to by była ciężka sprawa, ze względu na to że mój ojciec jest z trojaczków, a moja mama i teściowa są z bliźniaków :)
Więc mam szansę nie tylko na bliźniaki ;)
 
hej dziewczyny:) No naprawde kilka godzin mnie nie było a tu takie wieści:)
mama gratulacje i rowniez trzymam & ;-)
widze jak wiekszosc jestem na podobnym etapie szukania mieszkania:) Narazie mieszkamy z teściami więc już najwyzszy czas uciekac na swoje.
 
Witam moje wirtualne znajome :-)
I witam również nowe forumowiczki :-)
Mama-ściskam mocno łapki za pęcherzyk-bliźniaki też sa fajne-na pewno dasz radę. :tak::tak::tak:
Czy pojawiły się od wtorku nowe fasolinki? Bo nie bardzo mam kiedy nadrobić te dziesiątki stron :-(
Lorelain jak w pracy? :-)
 
reklama
mama 05 doczytałam o twoich pęcherzykach i trzymam kciuki :tak::tak::tak:
Ja owulke miałam 8 lub 9 czerwca (9 był skok temp.a 8 nie mierzyłam niestety to nie wiem)więc kurcze test powinien wyjść:sorry2:
Ja mam 32 lata , jestem z opolskiego mieszkam koło małego miasta; Krapkowice ,z mężem jestesmy razem od już 13 lat:szok: i mamy córeczkę Zosie która chce siostrzyczkę:-D

dużo tu piszecie:tak::-) ja dużo czasu z moim urwisem nie mam ale się postaram tu pisac z wami:-)

kaththea :eek: to naprawdę masz predyspozycje na bliżniaki:tak::-D

zmykam na spacer z małą:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry