reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PRALINKA- super te zdjecia co wstawilas-a te wypowiedzi dzieciakow:-D:-D:-Dsex jest na golasa:-D:-D:-D:-Dtrzy swiaty:tak:;-)

BADYLINKA- jak to jecie z kubeczkow???:confused:ja normalnie kroje i w kawalku podaje na talerz i jest si-co sie stalo-moze ser nie taki????ja zawsze kupuje ten z Jana 3 razy mielony i zawsze sie udaje:tak:

kumpela zadzwonila przed 17 i tak od slowa do slowa i powiedzialam o serniku a Ona ten sernik uwielbia i jak uslyszala ,ze zrobilam calą blache to w 15 min byla u mnie-niedawno pojechala,Tom poszedl z dziecmi na spacer a ja ogarnelam domek,podlalam kwiaty i skrobie na bb:-)
 
reklama
Mama , Sol
Dzieciaki sa zawsze pierwsza klasa;-)

Ja dzisiaj przez to wszystko w jakiegos dola wpadlam i bym caly dzien jadla








 
Hej dziewczyny, mialam wczoraj wkleic swoj tescik, ale w koncu nie usiadlam do komputera, tylko przedrzemalam caly dzien...Moje dzieciaczki juz wiedza, ze beda mialy rodzensto, szczesliwe juz wybieraja imionka, choc prosilam by modlily sie o to by dzidzia byla zdrowa i rosla:).Mama;nio czuje sie tak strasznie dumna, na mysl, ze nosze trzecie malenstwo pod sercem i oczywiscie wszystkim Wam kochane wysylam ciazowe fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.


dziekuje wszystmim za wszystko, bede jeszcze do was zagladal i trzymala kciuki za wszystkie:)

p.s. wklejam zdj wczorajszego tesciku(oczywisice testow zrobilam kilka):) DSCF1126.jpg
 
Hej dziewczyny.
Jestem dzis bardzo bardzo szczęśliwa. Tak się cieszę, ze nasz kochany dzwoneczek rośnie!
Jestem tez po zebraniu w pracy. I powiem wam szczena mi opadła. Dyrek i Kierownik gratulowali mi , mówili, ze się cieszą, że mam się niestresować, iść na zwolnienie, odpoczywać i potem mogę wrócić do pracy. Teraz prosili mnie, zebym pomogła im poszukac kogoś na zastępstwo za mnie. Powiedzieli, ze tez uważają, ze nie powinnam pracować w ciąży na takim stanowisku bo to jest niebezpieczne. Jestem w szoku. Jestem wyluzoawna i szczęśliwa. Pracuję do piatku. Od poniedziałku na L4.
A co tam u was bo nie nadrobię tyle żeście naprodukowały.
Dzięki za kciuki, miłe słowa i nawet opierpapier

 
Monisia wzielam fluidki;-)
Tescik wspanialy,
Spokojnych przyszlych miesiecy jeszcze raz zycze no i ponownie gratuluje bo jest czego:tak:

Wisienka jakie superowe wiesci
Widzisz, nie bylo sie czym przejmowac;-)

Zobacz załącznik 258737

policz_osoby.gif
Policz osoby, poczekaj jak zmienią miejsce, policz znowu i nie pytaj jak to jest możliwe
 
Ostatnia edycja:
Wisienka no to dosko!!!!
nie dość że u Dzwoneczka super to jeszcze w pracy tak gitowo :D :D :D
proszę ugłaskać Dzwoneczka od e-cioteczki!

BADYLINKA- jak to jecie z kubeczkow???:confused:ja normalnie kroje i w kawalku podaje na talerz i jest si-co sie stalo-moze ser nie taki????ja zawsze kupuje ten z Jana 3 razy mielony i zawsze sie udaje:tak:

ja ser sama mieliłam bo miałam tylko twaróg. Jak próbowałam wyjąć to mi pociekło a jak postawiłam na talerz to oklapło... za to w kubeczku wygląda prawie jak tiramisu xD bo mam takie szklane kubeczki... no i w smaku git chociaż tata mówi że trochę za kwaśne... :/
 
Hej dziewczyny, mialam wczoraj wkleic swoj tescik, ale w koncu nie usiadlam do komputera, tylko przedrzemalam caly dzien...Moje dzieciaczki juz wiedza, ze beda mialy rodzensto, szczesliwe juz wybieraja imionka, choc prosilam by modlily sie o to by dzidzia byla zdrowa i rosla:).Mama;nio czuje sie tak strasznie dumna, na mysl, ze nosze trzecie malenstwo pod sercem i oczywiscie wszystkim Wam kochane wysylam ciazowe fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.


dziekuje wszystmim za wszystko, bede jeszcze do was zagladal i trzymala kciuki za wszystkie:)

p.s. wklejam zdj wczorajszego tesciku(oczywisice testow zrobilam kilka):)Zobacz załącznik 258729
MONINIA- cudownie,jeszcze raz Ci gratuluje z calego serca-trzymaj prosze kciuki i za mnie-tez chce nosic po raz kolejny Niunie pod sercem:tak::tak::tak:a test robilas przed terminem @ czy jak sie spozniala???fluidki nalapalam;-)przekaze dalej jak mi sie uda zajść!!

Hej dziewczyny.
Jestem dzis bardzo bardzo szczęśliwa. Tak się cieszę, ze nasz kochany dzwoneczek rośnie!
Jestem tez po zebraniu w pracy. I powiem wam szczena mi opadła. Dyrek i Kierownik gratulowali mi , mówili, ze się cieszą, że mam się niestresować, iść na zwolnienie, odpoczywać i potem mogę wrócić do pracy. Teraz prosili mnie, zebym pomogła im poszukac kogoś na zastępstwo za mnie. Powiedzieli, ze tez uważają, ze nie powinnam pracować w ciąży na takim stanowisku bo to jest niebezpieczne. Jestem w szoku. Jestem wyluzoawna i szczęśliwa. Pracuję do piatku. Od poniedziałku na L4.
A co tam u was bo nie nadrobię tyle żeście naprodukowały.
Dzięki za kciuki, miłe słowa i nawet opierpapier

WISIEŃKA- widzisz-cuuuuuuudownie!!!! mowilam Ci ,ze jak z nimi zalatwisz jak nalezy to bedzie si!!!bardzo,bardzo sie ciesze ,ze tak sie sprawy maja-teraz mozecie spokojnie szukac wiekszego mieszkanka a niedlugo bedziesz szukala wozka:tak::-)sciskam Cie-i sprobuj nadrobic-dzis byly tu ciekawe tematy:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Malapralinka : Tak Mąż pracuje.Moja Siostra była w takiej sytuacji,że jej nie przedłużyli umowy-zwolnili bo ponoć kończyła się jej umowa. Była bez pracy i chyba miała macierzyński.Co jakiś czas się wszystko zmienia.A kredyty ciągną w dół.Tylko,że cały czas będą rachunki i tylko przez to mamy zwlekać?! Tak być nie może.Szukam pracy gdzie się da.. w przenośni tony rozdanych cv i nic żadko odp. :-( Tak mi zależy na dziecku.. Nie chciałabym aby wyszło tak,że będziemy zwlekać aż się nie obróce i będę już miała tyle lat,że zostanie mamą będzie nie możliwe.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry