reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My nie probujemy zadnych afrodyzjakow ale AGUSIA jak bylo fajnie to ok :)))
ale ja chyba bym sie bala lyknac cokolwiek wlasnie zeby pozniej nie odwrocilo sie w druga strone
 
reklama
My nie probujemy zadnych afrodyzjakow ale AGUSIA jak bylo fajnie to ok :)))
ale ja chyba bym sie bala lyknac cokolwiek wlasnie zeby pozniej nie odwrocilo sie w druga strone

Pusiu Ja zażyłam to tylko raz,jeszcze długo przed zajściem w ciążę.
3 kropelki dolewasz np.do soku jabłkowego i było fajnie...wiem może to dziwne ale było cudownie:)
I nikogo oczywiście nie zmuszam to zażywania afrodyzjaków absolutnie.Podzieliłam się tylko z wami moim przeżyciem i tyle:))
 
MAMA mi tam wszystko pasuje no i wosk nastawiony i czekam :) boje sie troche ale dam rade jakos. Chec bycia gladka mnie przerasta :)))

WY EROTUMANKI :D
 
AGUSIA a zaraz bede sie depilowac hehe o ile mamuska mnie nie zawola na obiad. Obiad poczeka, musze sprobowac, bo ostatnio o niczym innym nie mysle jak o wosku. Jezu ja to bym sie chyba bala, ze po tych kilku kroplach zajade Mojego hehe... nieraz chlopak ino dyszy a nic nie bierzemy hie hie. My mamy jedynie zel durexa :) ja jestem ciekawa co z perfumami afrodyzjakami :)
 
hejka seksoholiczki:-D:-D:-D

my po szczepieniu, Karol śpi, ja zaraz też się kładę. Opędzlowałam dwa hot-dogi własnej roboty i jestem najedzona. Kurczak na obiad już się marynuje, kalafior i młode ziemniaki do tego. Obiad z głowy.

Karol nie płakał zbyt wiele, był bardzo dzielny. Mój mały mężczyzna, ściskał swój samochodzik i było git.

mama, wpadam na sernik...
ZAPMARTA- hejka;-):-):-):-)no my tu sie nastawiamy cala para na starania-mamy byc marcóweczki????to musimy urozmaicic dzialania:-D:-D:-D:-Di na sernik zapraszam:tak:fajnie ,ze Karol byl dzielny:-D:-D

PYSIA- badz dzielna-warto!!!!!

DOBRA laseczki moje drogie-jade po Zuzinke do przedszkola:happy2:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry