reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no ale jak jesteśmy we dwie to tak głupio co kolejkę pić co nieeeeeeee? :D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D padłam.....:-D:-D no masz rację....

Ewelina to jest afrodyzjak ,lek na zwiększenie popędu seksualnego...

Eeee....nie jestem za takimi wynalazkami, bo mogą krzywdę wyrządzić, młodzi jesteśmy więc z popędem nie ma problemu póki co....chyba że lekarz dałby mi na piśmie że jest to w pełni bezpieczne to może, ale tak nigdy bym sie nie zdecydowała na takie cudeństwo...

PRALINKA, wzajemne mycie..............rąk może być baaaardzo zmysłowe i pobudzające.... ;-)
 
BADYLINKA- jak tam sernik-przelozylas wyżej???;-)ja juz do kawki zjadlam kawalek ,choc jeszcze nie jest taki jak byc powinien,ale...;-)
MONIA- a Ty kiedy wychodzisz z pracy??? ja gier nie szukam bo nie umiem ,jak Tomi przyjdzie to moze poszperamy razem;-)
 
ewelina - sio sio sio!!! :D Chodź do mnie na banieczkę xD

mama - przełożone ale zaraz muszę go dać na dół znowu bo tata już dzwonił że wraca.
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D padłam.....:-D:-D no masz rację....



Eeee....nie jestem za takimi wynalazkami, bo mogą krzywdę wyrządzić, młodzi jesteśmy więc z popędem nie ma problemu póki co....chyba że lekarz dałby mi na piśmie że jest to w pełni bezpieczne to może, ale tak nigdy bym sie nie zdecydowała na takie cudeństwo...

PRALINKA, wzajemne mycie..............rąk może być baaaardzo zmysłowe i pobudzające.... ;-)

Nie musisz mieć problemów z popędem aby to brać,czasami fajnie jest spróbować czegoś innego i wcale nie trzeba mieć z tym problemu,nie którzy próbują wskakiwać w śmieszne stroje,kajdanki,jakieś bicze czy inne a Ja spróbowałam tego środka i nie żałuję a problemów z popędem też nie mam.Po prostu miało być tak inaczej i "mocniej" ale nie będę wdawała się w szczegóły :-D:-D:-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry