reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja nie chodze na solarium bo ja i tak mam sniadą cere wiec solarium mi nie jest potrzebne ale fryzjer to swietna sprawa na handre
 
reklama
laser np . na kręgosłup, lub łokieć. liczba zabiegów różna, jeśli pierwszy raz to ok 5 zabiegów, jak już któryś raz z kolei to ok 2 zabiegi na miesiąc. Te 30 zł to z dojazdem do domu. W przychodni zabieg bodajże kosztuje 10zł.
Ja nie lubię zakupów dla siebie-nie potrafię wydawać pieniędzy na swoje przyjemności, wolę na kogoś innego dać. Dlatego musi ze mna na zakupach być mąż, bo wtedy mi kupuje :) Sama nigdy nie zdecydowałabym się:)
 
Ja to jakaś dziwna jestem :) :) :)
nie lubię chodzić do fryzjera,a na samą myśl o solarium to mnie ciarki przechodzą:laugh2:
Solarium to dlatego,że mi i tak niewiele daje, a maksimum mogę na 5 minut iść..:-D:-D
A włosy właśnie ostatnio kombinuję co tu zrobić, żeby nie pojść do fryzjera, a obciąć włosy trochę. jestem w stanie sama się za nie wziąć:laugh2::laugh2:
 
Ja to jakaś dziwna jestem :) :) :)
nie lubię chodzić do fryzjera,a na samą myśl o solarium to mnie ciarki przechodzą:laugh2:
Solarium to dlatego,że mi i tak niewiele daje, a maksimum mogę na 5 minut iść..:-D:-D
A włosy właśnie ostatnio kombinuję co tu zrobić, żeby nie pojść do fryzjera, a obciąć włosy trochę. jestem w stanie sama się za nie wziąć:laugh2::laugh2:

Margolcia może lepiej idź do fryzjera,może poradzi jakąś fajną nową fryzurkę:)))
Svensonka doczytałam...tak mi przykro:( może za wcześnie jest na robienie testu,powtórz go w dniu przyjścia @ jeśli @ nie przyjdzie.

Ja od jakiegoś czasu na solarium nie mogę chodzić do póki nie wyleczę sobie pajączków na nodze:(
A do fryzjera idę i to już nie długo,mam już umówioną wizytę u mojego fryzjera tu w Leicester bo jest super no ale drogi lecz mimo wszystko wolę zapłacić i porządnie mieć zrobione włosy:)
 
Ostatnio jak wyszłam od fryzjera to prawie się popłakałam, musiałam biegem do domu i sama zająć się fryzurą, trochę podciąć, inaczej ułożyć. Nie pamiętam ,żebym kiedykolwiek była zadowolona, wolę nie chodzić,żeby nie być potem rozczarowaną. Sama trochę się nauczyłam podcinać sobie włosy, ale za wiele sama sobie nie zrobię. Ech chyba będę musiała się wybrać... :) Dobrze że chociaż grzywkę potrafię sama podcinać. :)
 
AGNIESZKA- witam-trochę się dzialo,co ;)))
ojjj działo jeszcze czytam hehe:))
Ostatnio jak wyszłam od fryzjera to prawie się popłakałam, musiałam biegem do domu i sama zająć się fryzurą, trochę podciąć, inaczej ułożyć. Nie pamiętam ,żebym kiedykolwiek była zadowolona, wolę nie chodzić,żeby nie być potem rozczarowaną. Sama trochę się nauczyłam podcinać sobie włosy, ale za wiele sama sobie nie zrobię. Ech chyba będę musiała się wybrać... :) Dobrze że chociaż grzywkę potrafię sama podcinać. :)

może warto zmienić fryzjera hmmm:)

Co u was dziewczyny?Jak mija wam wieczorek:))
 
no ja nie jestem z tych co chodza co tydzien na solarium ale raz na dwa miesiace chodzilam a to dlatego ze tez mam sniada cere i wiecej mi nie bylo potrzeba.a z fryzjerem to sobie poczekam az wroce do polski, to juz tylko miesiac a zawsze lepiej wydac 90 zl niz 90 euro. wiem skapiradlo jestem
 
reklama
już nie raz zmieniałam, zazwyczaj na takiego z polecenia. :)
Ja siedzę dzisiaj sama w domku, mąż w pracy, także tv i net w ruchu! :) :)
A Ty jak tam ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry