reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARGOLCIA- witam,ja tez dlugo pracy ostatnio szukalam,ale u mnie "czepiali się"ze mam dzieci-a przecież dzieci chorują pewnie będę wciąż na zwolnieniu-brrrrrr:(((i bądz tu matką w naszym kraju!!! w koncu znalazlam,ale po roku zrezygnowalam -za bardzo to sie odbilo na rodzinie-moja nieobecność w domu i wogóle...a kim jesteś z zawodu?????
 
reklama
apropo tego zjeciecia na koncu to ja w tego typu ubranka ubieram moja kruszynke bo w Irlandii to normalne... a jak pojechalam do polski to zostalam zbesztana ze w jensach to dziecku nie wygodnie i dziecko na codzien powinno byc ubierane w pajacyki i bodziaki... no ale ja sobie nie dam przegadac:-). mysle ze polska mentalnosc jeszcze przez jakis czas sie nie zmieni.
Margolcia bardzo dobrze ze zrobilas studia i nie robilas ich dla kogos ale dla siebie...a pomysl z wlasnym biznesem nie jest zly:-)
 
witam moje kochane przyjacióleczki jak wam mija dzionek bo mi super własnie wróciłam do domciu wyskoczyłam na zakupki i kupiłam pare łaszków i wygodne buty bo juz na szpilce to mi nie wygodnie buziolki
 
witam moje kochane przyjacióleczki jak wam mija dzionek bo mi super własnie wróciłam do domciu wyskoczyłam na zakupki i kupiłam pare łaszków i wygodne buty bo juz na szpilce to mi nie wygodnie buziolki
tak tak mamusiu teraz to tylko w adidaskach a potem w klapkach. :-) a co kupilas fajnego? pochwal nam sie troche
 
pyzunia-witaj:tak:zakupy mila sprawa-zawsze po nich cudny humorek,co:tak::-Da lekarz podal Ci termin porodu wedlug ostatniej @ ??? to chyba na polowe pazdziernika wychodzi,co:confused:poglaszcz się po brzuszku.:laugh2:WIOLKA-A Ty się nie przemuj gadaniem-tak w Pl. to w niektorych sprawach 100lat za .....
 
szumne studia- mgr fizjoterapii po akademii medycznej :(
Żałuję tylko że takie studia mam, po których możliwości jest mało.
No cóż , mój wybór młodości-wtedy wydawało mi się , że to zawód z przyszłością, dobrą płacą i perspektywami.. Niestety Polska nie jest dobrym krajem dla takiego zawodu. Płaca minimalna, pracy mało, a jak się już ma to charuje człowiek jak wół.
No ale koniec mojego narzekania, bo nie należę do osób, które użalają się nad sobą:)Po prostu miałam dzisiaj rozmowę o pracę i dupa wyszła, bo nie nadaję się na przedstawiciela...
A tak na marginesie-czy zapłaciłybyście za zabieg np. laser, wykonany w domu 30 zl??
 
kuoiłam sobie adidasy 3 tunjki noi 2 pary dresów i takkie duperelki typu kremy na rozstępy i tak dalej no zakupy zawsze sprawiaja ze mi sie poprawia humorek nawet w taką paskudną pogode
 
margolcia-a laser na co:confused:mysle,ze 30 zl to dobra cena-tyle,ze zależy ile takich zabiegów byloby potrzebne:tak:ja jestem z wyksztalcenia kosmetyczką,choc skonczylam tez studia i jestem socjologiem kultury:baffled::laugh2:ale to bardziej,.......w zasadzie nie wiem po co bo ankiety i takie tam jakoś bardzo mnie nie pociągaly,ale to tak przeważne jest,ze w polowie studia przestają cie interesować bo jest dużo rzeczy moim zdaniem malo ciekawych. tak wiec myslalam o swoim gabinecie,ale sprawy sie zmienily i nie ma juz tematu:-:)no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kuoiłam sobie adidasy 3 tunjki noi 2 pary dresów i takkie duperelki typu kremy na rozstępy i tak dalej no zakupy zawsze sprawiaja ze mi sie poprawia humorek nawet w taką paskudną pogode
chyba wszystkie tak mamy ze zakupy poprawiaja nam humor , no i jeszcze fryzjer i solarium( jak sobie pojne raz na jakis czas sie wygrzac na 10 min to jestem szczesliwa).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry