reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja także sama z synkiem siedzę w domu,nie długo będziemy jedli kolacje,myć się i spać.
W weekend wybieramy się z mężem na zakupy,chcemy kupić kilka prezentów dla rodziny:)
Będziemy także mieli mały remoncik lazienki:)
A w przyszłym tygodniu idę do fryzjera,muszę nałożyć kolor i troszkę je ściąć ale minimalnie bo mój M by mnie zabił jakbym odcięła dużooo:)
 
reklama
moj maz raz mnie nie poznal jak wrocilam od fryzjera:-) a mianowicie przywiozl mnie do fryzjera i wrocil do domu a potem mial po mnie przyjechac i mielismy razem jechac na zakupy . do fryzjera weszlam jako dlugowlosa brunetka a wyszlam jako krotkowlosa bladynka , na chodniku przeszedl kolo mnie i mnie nie poznal:-)
 
moj maz raz mnie nie poznal jak wrocilam od fryzjera:-) a mianowicie przywiozl mnie do fryzjera i wrocil do domu a potem mial po mnie przyjechac i mielismy razem jechac na zakupy . do fryzjera weszlam jako dlugowlosa brunetka a wyszlam jako krotkowlosa bladynka , na chodniku przeszedl kolo mnie i mnie nie poznal:-)

...to ładne musiały być jaja...przepraszam ale to śmiesznie musiało wyglądać że mąż nie poznał własnej żony:)
Dobry fryzjer musiał być i nie zła metamorfoza:)))
 
MARYLKA-dobre:tak::tak::tak:jedno moje a dwojka Twoja:-D:-D MAMA99-co tam u Ciebie??:laugh2:SERGEEVNA i AGUS KULA ju,z po testach i niestety negatywne:-(zostalaś nam Ty do trzymania kciuków:tak:a wiecie ile ja juz nakupilam testów?????? a 8 sztuk:-D:-D3 szt w aptece i 5 szt.razem z tymi tabletkami ziolowymi-pamiętasz Marylka które:confused:ja wiem,ze nie wytrzymam tyle co MAMA99- i bede testowac dzien po @ jak sie nie pojawi:tak:;-):laugh2:

mama pamiętam jak pisałaś i o testach i o tabletkach :):) ja pewno tak jak ty będe robic jeden test za drugim puki @ nie przydzie :):):) oj będzie sie działo :):):)


Witam w ten marcowy typowy dzień, trochę zimy trochę lata, no nic tylko jak w garncu!!
Ja dzisiaj dołka małego mam, że się do niczego nie nadaję, pracy nie umiem znaleźć, a jak już mam rozmowę to się dowiaduję, że za miłą osobą jestem,bez siły przebicia. No nic tylko siąść i płakać. Po kiego grzyba poszłam na te cholerne studia, co mnie podkusiło, teraz się męczę bo pracy w zawodzie nie ma. Echh, chyba założę własną firmę...
No to tyle narzekania, bo mi jeszcze na dłużej zostanie, a płakać miałam przestać.

może faktycznie założenie własnej firmy będzie tym najlepszym rozwiązaniem a jeszcze jakbyś wzieła dotacje na sprzęt :) u mnie jak na razie sie sprawdziło choć co dziennie marudze tu dziewczyną i w tym tygodniu to dziś był najgorszy dzień to i tak uważam że warto :):)


apropo tego zjeciecia na koncu to ja w tego typu ubranka ubieram moja kruszynke bo w Irlandii to normalne... a jak pojechalam do polski to zostalam zbesztana ze w jensach to dziecku nie wygodnie i dziecko na codzien powinno byc ubierane w pajacyki i bodziaki... no ale ja sobie nie dam przegadac:-). mysle ze polska mentalnosc jeszcze przez jakis czas sie nie zmieni.
Margolcia bardzo dobrze ze zrobilas studia i nie robilas ich dla kogos ale dla siebie...a pomysl z wlasnym biznesem nie jest zly:-)

ja zauważyłam że coraz więcej młodych mam ubiera dzieci podobnie jak ty bo to sie człowie cieszy jak dziecko ładnie wygląda ale masz racje sporo jest jeszcze takich co mówią że tylko śpiochy, ale tak naprawde to te dzinsy dla dzieci są miękciejsze jak dla dorosłych a pozatym teraz są też piękne sztruksy :):) - takie rozwiązanie po środku :):)


no ja nie jestem z tych co chodza co tydzien na solarium ale raz na dwa miesiace chodzilam a to dlatego ze tez mam sniada cere i wiecej mi nie bylo potrzeba.a z fryzjerem to sobie poczekam az wroce do polski, to juz tylko miesiac a zawsze lepiej wydac 90 zl niz 90 euro. wiem skapiradlo jestem

ja też jestem skąpiradło :):):)


słuchajcie tego przyszła do mnie na koniec Pani u której dawno dawno byłam powróżyć z kart - wiem że to głupie ale ja troszke w to wierze ale też nie robie wszystkiego żeby się spełniło, np przepowiedziała mi wyjazd na stałe do innego kraju - a jednak wybrałam polske a nie kanade - choć było bardzo blisko wierze że ostatecznie to i tak my mamy wpływ na naszą przyszłość ale słuchajcie tego:
mówi nie no ja cos czuje musze ci powróżyć ale spokojnie ja kasy nie wezme no to sobie myśle co mi szkodzi a ona do mnie tak mówi:
zajdziesz w ciąże w tym roku w ciągu 6 m-cy masz duże szanse zajść za ok 3 m-ce ale to nie jest powiedziane że akurat za 3 może puźniej ale najpuźniej coś ok 6-7 m-cy i ta ciąża będzie dla ciebie zaskoczeniem (a ja se mysle akurat jak od roku planuje to jakie to zaskoczenie :-D:-D:-D) a ona mówi tak ciąża ogólnie przebiegnie dobrze ale uważaj w 7 i 8 miesiącu na siebie nie przemęczaj się bo możesz poronić ale jak będziesz dbać to sie nic nie stanie i urodzisz szybko bez komplikacji i teraz słuchajcie BLIŹNIAKI NAJPIERW CÓRE A PO CHWILI SYNA :-):szok::szok::szok::szok:SZOK SZOK ale to nie będzie twoja jedyna ciąża w druga zajdziesz po jakiś 2 latach urodzi się syn bez komplikacji w czasie ciąży :szok::szok::szok::szok::szok: kasy nie wzieła , ale ogólnie to szok zawsze chciałam miec blixniaki ale wydaje mi się że to niemożliwe :) no ale to już 2-ga wróżka która mi powiedziała że urodze bliźniaki :):):) nananana :):):) mama05 ale by było co :):):)
wiem to głupie nie ma co tak wierzyć ale nie powiem poprawiło mi to chumor prawie jak wspomniana wyżej wizyta u fryzjera :):)
mama a pamiętasz jak kiedyś napisałam że chcę 2 dzieci chyba że będe dobrze zarabiać to wtedy chcę 3 :):):):)
wiem jestem psychol i nadaje sie na leczenie - ale nikt sie niechce podjąć :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
MRYLKA-no to skoro przepowiedziala Ci 3 dzieci to znaczy......ze bedziesz dobrze zarabiac:tak::-D:-Dnananana:laugh2:a z blizniakami to byly by jajka jak berety:-pno,pozyjemy zobaczymy:tak:ja Ci tego zycze z calego serducha-chacha:-D moj wlasnie poszedl na sietkowke,Zuza spi a Domi zasypia-gada,cos spiewa,ale zaraz zasnie:happy:

MARYLA- to wybieraj imie dla corki i dla 2 synków :))));))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama05: tak jak mówisz jaja jak berety by były :):):) aż mi się zachciała jeszcze bardziej starań żeby sie przekonać czy faktycznie :):):):) dobrze że kamila dziś nie ma bo bym mogła go zajeździć znowu wyjechali kończyć tą apteke i chyba jutro wróci mam nadzieje bo jak nie to znaczy że w piątek znowu do dentysty nie pujdzie - a wtedy to ja się kurze wrrrrrrrrrrr mama mam nadzieje że tobie twój dentysta szybko tego ząbka wyleczy ja niedługo będe brzuszki robić :) ale musze zrobić więcej bo sie skusiłam na michałka :):)-cókierka nie na żadnego pana michała tak w razie watpliwości wyjaśniam :):):):)

ale mama05 ja z tymi bliźniakimi to nie uwieże puki nie zobacze - jak niewierny tomasz hahahahah ale jak coś to będe śpiewać lalalalalalala:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MARYLA-Ty nasz świrku-muchomorku:))) a ja mam jagody od babci-wrzucilam do blendera wlalam duzy kefir i mam koktail:-D:-D:-Dpycha!!! dalej Maryla wlatuj-Ty sama ja sama:laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-) Witam witam moje panie ,u mnie nic się jeszcze nie spóżnia ,,, nie chciałam narobić takiego poruszenia ,,ja @ mam dopiero za 8 dni no bynajmniej tak według kalędarza ,,, :laugh2:, więc póki co nie panikuję , ale mam dziwne jakieś obiawy jak nie ja , mam jakieś dziwne uczucie że mnie mdli ale nie cały czas tylko czasami , więc dziś zrobiłam test tak sobie , i nic z tego jadna kreska ..szkoda , więc tak się czuję na @@@@@ ,, :-) .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry