reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAMA99- jak piszesz odpowiedz to z boku po prawej masz wyswietlone te wszystkie buziaki -najezdzasz myszka na ktory chcesz,klikasz i Ci wyskakuje-sprobuj-zobaczymy;-)
 
reklama
cześć wszystkim Walentynkom.
Ja mam ostatnią imprezę (trzecią) w tym tygodniu z głowy, niestety nie ostatnią w tym miesiącu. Pójdę z torbami, zostanę o chlebie i wodzie;-):-)
mama, no sielanka, taka rodzinka z reklamy TV co to się pięknie uśmiecha.
marylka, czarnulo jutro po 9 umawiamy się na kawkę przed kompami... w pracy:-):-):-), a mama05 to już o 9 będzie miała obiad z dwóch dań ugotowany i posprzątany dom.

kurczaki, mój w pracy tu zaraz będą pustki, bo się rozejdą staraczki do swoich chłopów. Zostanie mi po raz 1000 oglądać "nigdy w życiu".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heh...to co ja mam mowic 21 lat i tak samo moj chlopak...troche czuje sie jak dzieciak:szok: Ja teraz naprawde licze na ta dzidzie...nikt nawet nie planowal ze moglo by byc zreszta napoczatku wrecz przeciwnie modlilam sie o nadejscie okresu...a teraz... jej jakbym sie rozczarowala....
 
mama05 Jeszcze nie zamówiliśmy wczasów, bo okazało się że inne biuro proponuje lepsze ceny i jutro tam pójdę po pracy i dopytam się co i jak. Ale kraj już wybrany: Bułgaria:)
Patrzyłam na ten suplement diety, który polecasz, ale na razie nie będę go chyba kupować. Zobaczę co powie gin, czy wszystko ok i czy da nam zielone światło.

A ty kiedy do gina idziesz??

Julia21 I jak samopoczucie?

A ja mam 28 i czuje się na mniej:-) Ważne nie są lata, tylko na ile się czujemy:)
 
KAKIK28-do ginek.ide we wtorek,wiec dam znac to tam we mnie slychac:tak:mam nadzieje,ze torbiela nie bedzie:sorry: ZAPMARTA- o 9 .00 to pewnie bede miala troche zrobione bo jak Zuze okolo 7.30 do przedszk.odstawiam to rozkrecam sie i od razu po powrocie sniadanko,odkurzanie,na jutro planuje pieczona karkowke,wiec od rana juz sie nia zajme:tak:;-)zrobic marynate,natrzec przyprawami itd...potem spacer z synem,potem Jego drzemka w miedzy czasie bede sie udzielac na BB,potem jade po core,potem po 17 wraca Tom i siadam do Was. takze jeszcze jest niedziela a ja juz mam zaplanowany caly poniedzialek:szok:;-)

Heh...to co ja mam mowic 21 lat i tak samo moj chlopak...troche czuje sie jak dzieciak:szok: Ja teraz naprawde licze na ta dzidzie...nikt nawet nie planowal ze moglo by byc zreszta napoczatku wrecz przeciwnie modlilam sie o nadejscie okresu...a teraz... jej jakbym sie rozczarowala....
doskonale Cie rozumiem,tak juz sie nakrecilas,wszyscy w kolo pozytywnie zareagowali,ze teraz dobrzeby bylo,zeby fasolka byla pod sercem.:tak: dopoki @ nie masz to jak to mowia-pilka w grze:-Dczyli -jest dobrze!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A jestem troszeczke zdenerwowana nie wiem wsumie sama czemu jakos tak mnie naszlo. Poza tym smutno bo dzisiaj walentynki echh a ja swoje spedzialam na telefonie i skype...Teraz jak glupia mierze temperaturke chociaz to nie ma sensu ale pocieszam sie bo utrzymuje sie dzisiaj ciagle na 37,3:-)
 
JULIA-no niestety nic tu wiecej nie uradzimy-musisz czekac do wtorku na wynimi,a jak sie umowilas z ginek?????masz do Niej przyjsc z wynikami czy zadzwonic???
 
mama 05 widze ze walentynki milo ci mijaja :) widzisz nie samowite ale my razem z mezem tez spedzilismy bardzo milo dzisiejszy dzien walentynkowy i postanowilismy ze nasze dziecko pocznie sie tez na naszych wczasch :) ktore bede w miesiacu czerwiec w nasza 2 rocznice slubu :) wtedy postaramy sie o nasze dzidzi :) a na wczasch jak to na wczasch powinno byc zero stresu same dobre chwile wiec wydaje mi sie ze organizm bedzie super przygotowany na dzidziusia :) pozdrawiam !!!
 
JULIA- DZIEWCZYNY MAM NADZIEJE,ZE ROZWIEJECIE MOJE WATPLIWOSCI- taki tamat jest na forum ,my jestesmy na STARANIA BY ZOST.MAMA2011 wiec cofnij sie na glowna strone i poczytaj tam dziewczyna ma podobna sytuacje a testy tez negatywne.poczytaj i daj znac czy znalazlas????

MADA23- tak,masz racje na wczasach czlowiek jest wyluzowany,szczesliwy i duzo par jedzie w dwojke a wraca juz w 3 chociaz jeszcze o tym nie wiedza:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
JULIA-no niestety nic tu wiecej nie uradzimy-musisz czekac do wtorku na wynimi,a jak sie umowilas z ginek?????masz do Niej przyjsc z wynikami czy zadzwonic???

Kazała sie odrazu skontaktowac jak tylko bede miala wyniki, wiec najpierw zapewne zrobie to telefonicznie. A jak to jest z tymi wynikami samemu da sie je odczytac, bo ja jestem zielona pod tym wzgledem
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry