reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama05 no to udane Walentynki miałaś, ja najadłam się pizzy i teraz mam wyrzuty sumienia, ale od 15 nic już nie jem:no: bo później spodnie ciasne:-D

Maryla często brązy wychodzą jak czarny, ja tam czarnula naturalna jestem więc za duzo wyboru do koloryzacji to nie mam:no: niestety

A co do witamin to jeszcze troche i skuszę się na Feminatal Metafolian 800
ja do tej pory miałam chyba wszystkie odcienie blądu i zawsze sama sobie kolorek nakładałam tak naprawde tylko raz w życiu byłam u fryzjera na farbowaniu a tak dokładnie to na pasemkach, no i mój fryzjer doradził mi jasny brąż no i zaszalałam :):) ja mam zawsze tak że zimą przyciemniam -ale nigy nie tak:no: a latem rozjaśniam
na szczęście to był szampon koloryzujący więc tak jak mówi agnieszka powinien troche zbladnąć ale jest na 24 mycia :szok:, no trudno co będzie to będzie ja i tak sie nie widze chyba że w lustrze :-D:-D:-D
 
reklama
co do wieku to ja w październiku 26, mój M w czerwcu 32:sorry::-D nie wierze, że mam tyle lat, czuje się tak na 22:happy:
to znaczy że masz 22 :):) to na ile sie czujemy jest ważniejsze niż to ile nam wychodzi w obliczeniach:-D:-D

ja zmykam bo mężulek kusi :):) dozobaczenia jutro pozdrawiam wszystkich i upojnej nocy życzę
 
MARYLA- CZESC,A Z WLOSAMI TO JAK TO SIE MOWI-NIE MA TEGO ZLEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZLO:tak::-D
dobrze powiedziane :):)
no ide do męża bo nie wiadomo kiedy kolor zejdzie a trzeba korzystać :):):);-);-);-);-) coś te niedziele pod znakiem sportu u nas ostatnio wyglądają :):):):):)

do juterka melduję się chwile po 9 :):):):)
 
Kochane moje to my z moim chyba tu najstarsi-ja w lipcu skoncze 31 a Tomek w kwietniu skonczy 38 i co Wy na to.........;-):eek:

MARYLA- a Ty idz korzystaj-jak Kamil juz zdrowy to teraz chce nadrobic zaleglosc:tak::tak:ja tez juz na tyle zdrowa,ze bedziemy sie przytulac-a co:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no mama 05 - chyba cię bobiję rekordowo ja skończę 33 a mój 34 wiosenek . hihi

MARYLA- a Ty idz korzystaj-jak Kamil juz zdrowy to teraz chce nadrobic zaleglosc:tak::tak:ja tez juz na tyle zdrowa,ze bedziemy sie przytulac-a co:rofl2:
a tak na marginesie nie nadrobi się straconego czasu - hihi

tak sobie dziś siedzę i trochę wyć mi się chce mam koszmarny dzień ,,, nawet czekoladka nie pomogła .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MAMA99-mnie moze pobijasz ale mojego meza chyba nikt na tym forum nie pobije:-Dja nie narzekam bo On nie wyglada na swoje lata,ale metryka to metryka:tak:
 
reklama
zgodzę się z tobą ja też nie czuję się na swój wiek , młodo wyglądam , no przynajmniej tak mówią ,,

mama 05 podpowiedz mi jak dodawać te minki do opisów , trochę nie łapię tego wszystkiego . hihi może to wiek daje o sobie znać -- hihih
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry