reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas jest czas zabaw,mały aż cały zgrzany a mi jęzor wisi do pasa,mąż poszedł do sklepu po winko i czipsy.
Dziś chyba będę mogła posiedzieć z wami do późna bo jutro prawdopodobnie mam wolne :nerd:
Mama dzieci pewnie zabawę miały nieziemską,dobrze że pogoda wam dopisała.
A dlaczego witamy zaczniesz brać dopiero od kwietnia i co to są za witaminy?przepraszam ale nie doczytałam...
 
reklama
AGNIESZKA- to sa tabletki ziolowe,ktore reguluja @ a co za tym idzie owulacje i poprawiaja jakosc sluzu plodmego dzieki czemu plemniczki maja sznase dluzej przezyc-my bedziemy probowac przez pol roku zajsc w ciaze,wiec chce brac te witaminy.mysle,ze od kwitnia wystarczy jak zaczynamy od czerwca:tak::laugh2: w skladzie jest tez kwas foliowy,wiec nie bede go dodatkowo lykac.
 
AGNIESZKA- to sa tabletki ziolowe,ktore reguluja @ a co za tym idzie owulacje i poprawiaja jakosc sluzu plodmego dzieki czemu plemniczki maja sznase dluzej przezyc-my bedziemy probowac przez pol roku zajsc w ciaze,wiec chce brac te witaminy.mysle,ze od kwitnia wystarczy jak zaczynamy od czerwca:tak::laugh2: w skladzie jest tez kwas foliowy,wiec nie bede go dodatkowo lykac.

rozumiem,no tak jeżeli od czerwca zaczynacie starania to bardzo dobrze że już nie długo zaczniesz je brać.Będą przygotowywały Ciebie do ciąży...zleci szybko czas a zobaczysz że będzie rósł Ci brzuszek :tak:
 
hej kobitki jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam ale postanowiłam się już przywitać :)

wiecie co chciałam wczoraj zaoszczędzić i pofarbowałam sobie sama włosy i zamiast jasnego brązu wyszedł czarny :wściekła/y::sorry: no a co na to mój mąż z czarną jeszcze tego nie robiłem :):):):-D:-D no i tak wyszło że od wczoraj mamy walentynki :):)

mama my też byliśmy na spacerze tylko tych krasnali nam jeszcze brakuje :-D:-D agnieszka u nas skończyło się na winku byłam dzielna i nie wziełam czipsów :):) a co do juli to coś mi sie zdaje że będzie dzidzia, bożesz niech no już chociaż ten czerwiec będzie i moje urodzinki :):):-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej kobitki jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam ale postanowiłam się już przywitać :)

wiecie co chciałam wczoraj zaoszczędzić i pofarbowałam sobie sama włosy i zamiast jasnego brązu wyszedł czarny :wściekła/y::sorry: no a co na to mój mąż z czarną jeszcze tego nie robiłem :):):):-D:-D no i tak wyszło że od wczoraj mamy walentynki :):)

marylka to się tylko cieszyć...reakcja męża super :-D:tak:
 
Mama05 no to udane Walentynki miałaś, ja najadłam się pizzy i teraz mam wyrzuty sumienia, ale od 15 nic już nie jem:no: bo później spodnie ciasne:-D

Maryla często brązy wychodzą jak czarny, ja tam czarnula naturalna jestem więc za duzo wyboru do koloryzacji to nie mam:no: niestety

A co do witamin to jeszcze troche i skuszę się na Feminatal Metafolian 800
 
Ja na razie z witaminami się wstrzymuję ale mąż coraz bardziej nalega na dzidzię :tak:
zazdroszcze że mąż tak nalega mój terz chce dzidzi ale nie nalega na przyśpieszenie starań - a to takie miłe :) wczoraj dzowniła teściowa i mówiła że było by fajnie jakbym sie wyrobiła przed 25 rokiem życia a mój sie smieje i pyta ile mi jeszcze zostało a moja mama sie śmieje że Kamil to już sie nie łapie bo ja w czerwcu będe miała 24 a kamil w maju 29 :)
a co do tego kolorku to jak dlamnie to za ciemne i będe musiała rozjaśnić ale to już raczej u fryzjera :)
 
Mój M nie nalega na siłę tylko widać że instynkt ojcowski mu się ostatnio włączył,ciągle powtarza że Alan musi mieć rodzeństwo heh
A co do koloru włosów to może po kilku myciach kolor lekko zblednie i nie będzie taki mocny,wtedy możesz czuć się w nim lepiej.
 
reklama
co do wieku to ja w październiku 26, mój M w czerwcu 32:sorry::-D nie wierze, że mam tyle lat, czuje się tak na 22:happy:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry