reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
zizi efekt na pewno piękny.. ja strasznie lubię delikatne podświetlenie tu i ówdzie -na dole, po bokach, w kącikach :tak:
Uważam, że nie ma nic gorszego jak walące z góry żółte światło :dry: - bez obrazy naszej rodzimej gwiazdy haha :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zizi wow az tak zimno ?? ja leze pod wiatrakiem i sie roztapiam taki upal i zero wiatru :/

Wisienka no wlasnie ze mnie taki jakby budyn wylecial ... czyli mozliwe , ze to troche czopa
niezla nocka za wami :) niedlugo i nas to czeka hehe
skonczy sie siedzenie na BB caly dzien :)

Mary ja tutaj mam termin na 20ego i bardziej jemu wierze , a wiec prawie miesiac mi zostal :/

Kocurek fajna fototapeta :)
 
Asionek - no ale niby po 36 tc już wszystko może się zdarzyć, a Tobie już 38 leci. ;-) Będzie dobrze! :-) Trzymam kciuki, by jak się zacznie, poszło szybko i sprawnie! :tak:
 
Właśnie Asionek, wczoraj sprawdziłam sobie skąd do nas piszesz i Wy jesteście pod wpływem jakiegoś tam wyżu, który u nas będzie za kilka dni dopiero i będzie ciepło:-)
 
wisienka dopiero doczytałam - hehe ależ tempo wyziera z Twojego opisu... ja to lubię sobie powoluuuutku egzystować, mam nadzieję, że Mała da się namówić na taki styl życia ;)))))))))

WIOLU GDZIE JESTEŚ I JAK SIĘ CZUJESZ....???

BOOOOOOGIE..??????
 
czesc Wam.
Kocurku dziekuje za zainteresowanie... wszystko ok tylko strasznie mi zimno i siedze pod kocykiem i nosa mi sie niechce do komputera wystawiac...poza ty tak sie objadlam ze teraz jakies rewolucje mi sie w brzuchu dzieja ...jakby nie to ze to dopiero poczatek ciazy to pomyslalabym ze to ruchy dzidzi ale to napewno jelita wariuja i tak pukaja...

rureczko egzamin we wtorek :-)jeszcze kilka dni na nauke zostalo. jak sie czujesz?

asionek sie sypie ha ha ha :-)

buziaczki dla wszystkich...
lil nie ma ona od dzis miala zaczac ta prace?
 
wiolu kurczę.. chyba ją skutecznie wstrzymałam ;-) od wczoraj wieczora cisza....
A Grzesiek już wraca :))))))))))))))))))))) ma do przejechania jeszcze 500km, nie spał od 36 godzin.......... :dry: A jeździ.... no tak jak jeździ..... zawsze mu się śpieszy :(((
Całą noc pracowali nad wykończeniem sklepu.. zdążyli na wielkie otwarcie dziś, G. przemówił do szanownych, zaproszonych posłów i prezydenta miasta, pochwały i buzi-dupci z szefem i KONIEC :)))))))))))))))))))))))))))))))) RODZIMY RAZEM :) :) :) :) Od jutra zabieram się za porządkowanie bajzlu, koniec z oszczędzaniem się..!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem :)

pospalam, od razu inne zycie - skoro ze tak rzadko mi sie tpo zdarza i w nocy i w dzien... no ale dzis korzystam :)

wiolka : ja w tej ciazy czulam ruchy b. wczesniej 11/12 tydzien i nie ma mowy ze to jelita... tak samo szlau dostawalam jak z L.
Niecierpie skrzydelek motylka tak mnie to laskocze ze nerwicy dostaje... nie na mnie takie wrazenia, mam doslowna fobie :)
a jelita nie robia na mnie zadnego wrazenia...

kocurek : no wlasnie, kiedy G. wraca ????

asionek : mam nadzieje, ze juz niedlugo urodizsz i skoncza sie meki :)
a co do wydzieliny to nie wiem, bo czop niby podbarwiony jest... ja chyba wogole nie mialam bo nie kojraze a kacja P zaczela sie odejsciem wod... i jakos niczego podbarwionego galaretowatego nie pamietam...

kocur : przybij piatke, u nas tez wmieskzaniu zimno, tez czekam na ogrzewanie...

edit :

KOCUREK : TO SO SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) wstrzymaj sie jakies 5-6 godzin i bedzie SI :)
bardzo sie ciesze!!!!!!!! uwielbiam rodzinne porody :))))))))))))))))))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry