reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
DRUGA :-D:-D:-);-):tak::-D:szok::-p:blink::dry::confused::happy2::shocked2::cool2::cool::laugh2::rofl2::happy::wink::rolleyes2::yes::rolleyes::ninja2::frown::biggrin2::surprised::rofl::rofl::rofl:


WSTAWAĆĆ TAKA ŁADNA POGODA A WY SIE OBIJACIE:-D


Made
Sergi
Rurka
Kocurek
LIBBy
Asionek
Wiolka
Oliwka
Pysia
Ewula
Balbinka
Jos
Marcepanek
LiL
Just
!!!!!!!!!!!

MELDOWAĆ SIĘ!!!
 
reklama
Przeciez juz sie meldnelam Szefowa ;-) i faktycznie- cudny dzionek sie zapowiada.

Wiecie, nad ranem urodzil sie chlopczyk z waga 5300 o_O. Szok w trampkach.

Zmykam na drzemeczke, bo pol nocy kciuki trzymalysmy za nasza kolezanke z sali (to nie ona urodzila tego klocusia)
 
Obecna :-)

Nie śpię od 4 jakoś.. czytam, rozmyślam, zacerowałam dziurkę w nowej, szpitalnej podomeczce :-D i zrobiłam kolejny remanent w szafie - zostały już tylko trzy tuniczki, które przyzwoicie na mnie leżą, bez pękania w szwach hahaha :-D:-D

Zaraz sie zbieram do CH wymienić koszulkę syna i zrobić zakupy na przyszły tydzień, a potem znowu bierzemy się za sprawy domkowe.. :)))) A wieczorkiem Transformers 3 - uwielbiam tę serię :)))))))))))))))

Miłego weekendu !!! :-):-):-)
 
Piąta !!!!!! :-d))))


Asionek - zamelduj się po wizycie, bo się zmartwiłam wczorajszym postem.


rureczka - dałabyś już spokój mężusiowi i przyszła trochę do nas :-p ja rozumiem, że tęsknota, że dziki seks, że lans i pazury w kolorze fuksji, ale moja dusza płacze :-D)))))))))))


Kocurek - ja omijam szafę od jakiegoś miesiąca, ostatnio się załamałam jak zobaczyłam swoje gołe ciało między guzikami :szok::-):-):-)))))) Przyjemnego dnia !!!


młodamamusia - a Ty byś się w końcu przespała :-)


Teraz kawa :cool2:
 
Ostatnia edycja:
6:-)
u nas tez dzien zapowiada sie piekny...dlatego dom trzeba z rana ogarnac i na wycieczke rowerowa z mala jechac...Iwosia uwielbia jezdzic rowerem a mi sie przyda:zawstydzona/y:
 
Nie wiem która ale znowu bez oka:(((((((((((((((
Wczoraj wieczorem ładnie zeszło a dzisiaj bania większa niż wczoraj! :(
 
ja się witam z rana :-) Ósma ;-)

Oliwka - siódma ;-) A co Ci się z okiem dzieje?
Młodamamusia ja od 2 tygodni mam codziennie wieczorem czkawkę :sorry:

Wiolka, Jos, Asionek, Kocurek, Rurka, Just, Made, Pysia :-) weekendowe całuski przesyłam :tak: Meldować się ;-) Z kawusią najlepiej, ja już czekam :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry