reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
made : raczej musze sie zaopatrzyc w sztuczne doczepiane pasemka - wypelniacze ubytkow :)

mlodam : nie polecam! ;)

wiolka : wolalabym zeby publicznie nie oswiadczal ze "jestem LADNY" hahahahaha :-D
 
reklama
Made to zobacz ile to kosztuje . I daj mi znać . Bo ja jeszcze jutro pojde w jedno miejsce zobaczyc i jak tam nie bedzie to wtedy mi kupisz i wyślesz a ja Ci prześle pieniążki;-)
 
młodamamusia - nie ma sprawy ;))) Jutro dam Ci znać co i jak, a jak jeszcze masz wątpliwości, to poczytaj sobie opinie na forach, mi go poleciła pediatra, i szczerze - nie tryskałam specjalnie entuzjazmem, ale to jest naprawdę świetna sprawa. Polecam z czystym sumieniem :tak:


jos - :-D))))) teraz są takie piękne tupeciki
 
hej kobietki-no ja też bym chciała się rozpakować;),
byłam dziś na ktg-nic ciekawego-skurcze na poziomie góra 30% albo wcale, za to mała się strasznie wierciła i czkawki dostała, położna miała problem z podłączeniem doplera do niej;). lekarka obejrzała tylko wydruk i koniec-zero wizyty, badania i teraz żałuje-szyjka coś mnie rwie, przepowiadacze dają popalić a następne ktg za tydzień-możliwe żeby moje ciało aż tak się przygotowywało do porodu?-bo mam wrażenie że te skurcze wykończą mnie przed właściwymi;), w sumie Daniela rodziłam po terminie, praktycznie wywołany był i nie mam tak naprawdę pojęcia jak wygląda poród normalnie...

nie doradze , bo takie atrakcje dopiero przedemna .... ale chyba moga byc takie surcze ??

Dzien dobry :-D

Sprawy biurowe załatwione :-D

Pamiętacie jak pytałam was o macierzynski ile mi sie bedzie należeć ?
To tak :-)
Do sierpnia mam umowe i bede dostawać sto coś zł co miesiąc. A uwaga wrzesien i październik bede zatrudniona jako normalny pracownik i dostane przez dwa miesiące po 1030zl :-D:-D:-D


Kurcze obeszłam wszystkie apteki i nigdzie nie mają "KATARKU" ;/

super , ze kaska wpadnie :) zawsze to cos :)
a moze kup na Allegro ??

paulina zazdroszcze tego ze nic nie czulas ale nie zazdroszcze przeterminowania sie...ja dostalam skurcze 14.09 o 10 rano tak co 7 minut...szlam wlasnie z tesciowa z zakupow(szwagierka urodzila dzien wczesniej i poszlam kupic prezent dla niej), poszlam zaraz wyslac prezent...wzielam goraca kompiel i mi przeszlo... przespalam sie z 2 h a jak sie obudzilam to skurcze byly juz co 5 minut. a jak wyjezdzalismy do szpitala to skurcze co 4 min....w szpitalu tez co 4 i zeroz rozwarca... cala noc tak. rano skurcze co 2 min i trwaly po minucie i zero rozwarcia, dodatkowo potworny bol kregoslupa, czop mi odszedl o 14 a o 16 zaczelam miec rozwarcie ...okolo 18 dostalam znieczulenie ( i swiat stal sie wspanialy) a o 22.57 urodzila sie moja ninia...
zycze ci kochana zebyc rodzila tak jak moja szwagierka 4 h i po sprawie...
bedzie dobrze dasz sobie rade.
rodzisz sama czy z kims?
mlodamamusiu to super ze kasiorki troche wpadnie
witaj pysiaku

wow to sie biedaku nameczylas troche :/
no , ale najwazniejsze , ze Iwusia cala i zdrowa przyszla na swiat :)

a Iwosia jak to Iwosia ...wszedzie jej pelno , buzia jej sie nie zamyka...czekamy az zrob sie calkiem cieplo zeby ja odpieluchowac....ale jak narazie ciagle pada .
a co u ciebie? jak brzuszek? duzy juz? jak przygotowania do roli rodzicow?

hehe slodka :) fajnie jak takie male szkraby zaczynaja gada po swojemu :)

placze : ze smiechu i z bolu :)

siedze przed komputerem a poldus mnie czesze cienskim grzebieniem...

L: mama, wyczesac cie troche
JA : tak
L: (czaszac) nie boli grzebien
L : nie nie boli maman ( lzy w oczach)
L: "juz koniec, teraz jestes LADNY" :szok:

hehe widze masz prywatnego fryzjera w domu :)
najlepsze z tym "jestes ladny " hehe slodziak :)




kurcze brzuch mnie od rana boli :/ tak na samym dole , jak tylko wstaje jest jeszcze gorzej :( pytalam poloznej , ale za wiele nie dowiedzialam sie od czego to .... macie lub mialyscie cos takiego ?? od czego to moze byc i czy siac panike czy nie ??
 
Made to jak co to sie dogadamy :-D ;-)

Pora kąpania mineła a moje dziecko śpi dalej .
 
Ostatnia edycja:
asionek : paniki nie siej, bo na 99,9% to jest nic groznego. Pewnie macica sie rozrasta, a moze drobne skurcze. sa kobiety co maja skurcze cala ciaze.
Ja tera ztak mam jak podniose poldka ( np. wlasnie jakies 20min temu kladac go fo lozka, musialam ja bo tesciowie sa na kolacji u znajomych) i wiem z eteraz bedzie mnie jakis czas bolalo.
mam tez tak jak pochodze doslownie z 30-40min nawet nie wiecej (!!!) od 9tc jak sie przesililam.

takie bole sa czeste, dopoki nie ma krwawienia i b. mocnych , powracajacych typowych skurczy, to paniki niet! :)
a jak skurczowe to spasfon zapodawac, mozna anwet 6 razy dziennie, to jest typowy ruzkurczowy lek dawany w ciazy ( ora zpo porodzie wlasnie na bole kurczacej sie macicy np przy karmieniu)
 
asionek : paniki nie siej, bo na 99,9% to jest nic groznego. Pewnie macica sie rozrasta, a moze drobne skurcze. sa kobiety co maja skurcze cala ciaze.
Ja tera ztak mam jak podniose poldka ( np. wlasnie jakies 20min temu kladac go fo lozka, musialam ja bo tesciowie sa na kolacji u znajomych) i wiem z eteraz bedzie mnie jakis czas bolalo.
mam tez tak jak pochodze doslownie z 30-40min nawet nie wiecej (!!!) od 9tc jak sie przesililam.

takie bole sa czeste, dopoki nie ma krwawienia i b. mocnych , powracajacych typowych skurczy, to paniki niet! :)
a jak skurczowe to spasfon zapodawac, mozna anwet 6 razy dziennie, to jest typowy ruzkurczowy lek dawany w ciazy ( ora zpo porodzie wlasnie na bole kurczacej sie macicy np przy karmieniu)

Jos staram sie nie siac paniki dlatego jeszcze w domu jestem :)
ale jak jutro bedzie podobnie pojade do mojej kliniki tak jak radzila polozna
boli dziwnie caly czas , a jak wstaje to juz wogole masakra i do tego od razu twardy brzuch sie robi
wczesniej nic takiego nie mialam stad ten stres :/ nie wiem skad to sie wzielo jak cos wole sprawdzic i spac spokojnie
mam nadzieje , ze jutro bedzie lepiej !!

Mloda ja jestem :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry