reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj, ale pospalam...

SERGI ja tez sie martwilam o ruchy malego. Dostalam detektor tetna. Polecam. Na tym etapie dzidziol moze kopac w innym miejscu, ustawic sie jakos, ze nie czujesz nic, a detektor wylapie tetno i juz jestes spokojniejsza.

Kochana, mam w domku detektor tętna od 14 tygodnia już ;-) Problem w tym, że nie jestem w stanie wyłapać nim bicia serca Kruszynki... :-( :dry: Próbowałam już setki razy, o różnych porach dnia, w różnych miejscach i z różnymi pozycjami ciała, ale nie da rady :wściekła/y: Położna zawsze jakoś tak szybciutko i bez problemu znajduje, a ja zawsze słyszę tylko szum przepływu krwi mojej, albo jak się po jelitach przesuwa, a serduszka Dziecka jeszcze nie :-(

Rureczka trzymam kciuki, nam się udało przy 1 cyklu z łykaniem castagnusa :tak: Więc wszystko jest możliwe! :tak:
 
reklama
Serge uczulenie jakieś mam,powieka mi puchnie!
Libby byłam wczoraj u rodzinnego i okulisty...nic
Rurka a Ty CLO nie zaczynałaś od 1-wszego dnia cyklu?
Made super sprawa z tym GoGirl:)))
 
SERGI przypomnialas mi, ze mialam identyczny problem. Dopiero moj Pan, widzac jak sie denerwuje, wzial sluchawki w swoje rece.

OLIWKA ale chyba cos ktorys polecil lub przepisal? Oklad, masc, kropelki, cokolwiek??
 
Tak Libby,dostałam maść na powiekę,krople nawilżające i tabletki na uczulenie i wczoraj wieczorem wszystko zeszło,było bosko po czym zasnęłam a jak wstałam to jest 2x gorzej.
 
OLIWKA ja bym zmienila posciel i koszule/pizame. A jesli ostatnio zmienialas proszek lub plyn, to teraz wypralabym na nowo w 'starym'. No i ten Twoj nowy kwiatek jest tu az nadto podejrzany ;-)

Zmykam pod prysznic i na sniadanio-obiadek
 
Libby no właśnie nic takiego nie działo się,pościel w normie...kwiatek...hmmm ja tu rzęsy podejrzewam,bo robiłam w poniedziałek więc może tu mnie coś uczula?Jadę niedługo do kosmetyczki i zobaczymy co ona na to.
 
Asionek, ja też wczoraj miałam schizy, że coś nie tak... bąbel się cały dzień nie wiercił i jakieś mnie takie czarne myśli naszły... :-( A dzisiaj od rana też cisza... :-(
(

jeszcze nie raz schizy bedziesz miala :) to ak na pocieszenie hehe
a tak na powaznie to w 17tc ruchy sa raz , a raz ich nie czuc ... normalne , ale wiem , ze stresuje
moj niedawno wsumie zaczal sie tak ruszac , ze ma juz swoja aktywnosc i czuje go wyraznie codziennie :)
napewno jest ok !!

sergii - u mnie dzisiaj kucharz serwuje: roladki wołowe, pieczone ziemniaki, pure z pieczarek i pomidorowo-ogórkowa surówka :)))

wow co za pysznosci !!
a powiedz mi jak robicie te pure z pieczarek ?? bo mam sporo i zero pomyslu na nie :/

Asionek - nie wiem jak to się stało, ale komputer dopiero mi pokazał Twojego posta :szok: hmmm....
Cieszę się, że mały wierpicięta wrócił na swoje miejsce :-))) i że Twoje samopoczucie lepsze.

ja tez sie ciesze :) no i jakos od razu lepiej sie czuje , bo wczoraj zero weny i humoru :/

Oj, ale pospalam...

ASIONKU odklejanie lozyska jest bezbolesne, krwawi sie zywa krwia. Tak tu laski mowia. Ktoras z naszych foremek dobrze napisala- nie czytaj bzdur internetowych. Nastraszysz sie i nastresujesz. Najlepiej dzwonic i/lub isc do gina czy na ip.

a no widzisz , a wszedzie pisza , ze wlasnie boli na dole , a krew to juz niekoniecznie , ze musi byc
idzie zglupiec :/
nie czytam juz nic :)
 
Oliwka nie, mi gin kazał od 5 dc przez 5 dni, a od 15 dc dupka. Czasami zalecaja od 3 dc ale to jak sie ma krótka fazę lutealną.
 
Żar się z nieba leje, no nie da się wytrzymać na zewnątrz...uff
Właśnie wróciłam z zakupów i mam serdecznie dość.

młodamamusia - niestety nie mam dobrych wiadomości dla Ciebie :(( Sklep, w którym kupowałam KATAREK jest w likwidacji (wszystko - 20%), i wszystkie urządzenia zostały wykupione. KATAREK kosztował 55,00 zł.
Zerknij może na Allegro ;))


A teraz zimne Karmi :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry