reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Serg latam od rana, w sądzie była się dowiedzieć co z moją pracą, mają sie odezwać :) póżniej na zakupach- nabyłam drogą kupna bluzeczkę i karnet na solarium. Na słońcu nie znoszę się oapalać, długo muszę, a tak na solarium to pojdę ze 4 razy i na całe wakacje mam spokój. Za tym też nie przepadam, ale taka lekko brązowa opalenizna jest ładna:)) bo te pomarańczowe tlenione blondynki mnie nie kręcą :-D
 
reklama
Z moim nie mają problemu w wymowie, ale za to nazwisko - porażka :laugh2: Za każdym razem inaczej i tego też się nie da powtórzyć ;-)

Miłego popołudnia Jos :-)

Ja zmykam za pół godzinki, bo jedziemy z G. do innego miasta do mojej nowej agencji pracy dokumenty podpisać :tak:

Rurka ooo tak, wiem coś o tych blondynkach - "marchewkowych skwarkach" :dry: ;-) Tutaj jest ich jeszcze więcej, bo w porównaniu do zarobków to mogłyby na solarium biegać codziennie na pół godziny, a fryzjer też nie taki drogi jest - korzystają więc na maxa... A później chodzą takie zombiaki żywe-skwarki po ulicy i wstyd przynoszą :sorry: :laugh2: Kiedyś Wam cyknę fotkę takich z ukrycia jak da radę :-p
 
Ostatnia edycja:
rurka : a mialam sie pytac co tam zakupilas, jaki lakier ? ;) hehehe przeczucie :)))

teraz to juz naparwde uciekam, maly wstal definitywnie :)

pa
 
Jos kupiłam takie kolorowe: niebieski, żółty i kawę z mlekiem pod ten mój pekający :-D

Serg koniecznie, bedzie co oglądać :-D
 
I jeszcze specjalnie dla Made - kocica w łóżeczku :-) Dzisiaj wyszła stamtąd tylko raz - zjeść :sorry: :laugh2:
DSC_0059.jpg

Kurczę, u nas tak zimno na dworze dzisiaj :dry: :-(
 
wrcilam.... burza mnie do domu wegnala... ale leje, blyska sie, grzmi i jezcze grad pada... masakra/
mi sie podobaja imiona takie jak Ewa,Dominika i nadal Kacper.
 
Rurkaaaaaa where are you????
Mam na kompa jakąś nową aktualizację czegoś i ledwo chodzi:(
Pomóż mi z fotką sofki,zaraz wyślę i jakbyś mogła to wstaw proszę.
Just,wróciłaś?????
Ale mi muli...nawet literki powoli się pojawiają:)
 
reklama
Wiolka tylko skleroza nie boli - zapomniałam znów kupić proszek do dziecięcych i plyn
Ja jestem w trakcie poszukiwań wiatraka. W sklepie ze sprzętem 150 zł - szok... a na allegro o wiele taniej

Pysia,ładne to ale 540zł za używane ubrania?Nie znam się bo nie kupuję takich zestawów,ale to nie jest drogo?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry