reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Olivka - a ja tam widzę taką dostawkę co czyni sofkę narożnikiem, tak ? I napisz mi teraz jakie ona ma wymiary z dostawką i bez oraz wymiary po rozłożeniu. Chodzi mi o wymiar całkowity bryły. Napisz jeszcze jakie ona ma wypełnienie, ale stawiam na piankę wysokoelastyczną z racji tego, ze jest rozkładana ;))) I jeszcze jedno pytanie, ale to już szczegół, czy poduszki są w cenie i w jakiej ilości ?
Aaaa...i co to za tkanina, tylko nie pisz, ze tapicerska i włoska, bo to dla mnie oczywiste :-D Tylko jak się nazywa :))) Koniec pytań :-)))

Jeszcze mi się coś przypomniało....czy posiada pojemnik na pościel. I najważniejsze pytanie, cena ??? :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olivka - a ja tam widzę taką dostawkę co czyni sofkę narożnikiem, tak ? I napisz mi teraz jakie ona ma wymiary z dostawką i bez oraz wymiary po rozłożeniu. Chodzi mi o wymiar całkowity bryły. Napisz jeszcze jakie ona ma wypełnienie, ale stawiam na piankę wysokoelastyczną z racji tego, ze jest rozkładana ;))) I jeszcze jedno pytanie, ale to już szczegół, czy poduszki są w cenie i w jakiej ilości ?
Aaaa...i co to za tkanina, tylko nie pisz, ze tapicerska i włoska, bo to dla mnie oczywiste :-D Tylko jak się nazywa :))) Koniec pytań :-)))
Sofka ma złożona:283cmx215cm z zagłówkiem a rozłożona ma 140cmx200cm bez zagłówka.Dostawka(pufa) jest w sumie jednym ruchem ''dopinana'',ukryty uchwyt ma:) I jest też skrzynią na pościel,sfotografuję później wszystko.
Poduszki w cenie,sztuk 3duże,2średnie i jedna malutka.
Materiał...nie wiem znam się,tak samo wypełnienie,jest twarda,czyli wygodna i prawidłowa:)
Nazywa się Timm ale nigdzie necie jej znaleźć nie można,nie wiem dlaczego.Firmy Gala Group (to są 3 różne firmy meblowe)
Rozkłada się poprzez wysunięcie lewej strony sofy i doczepienie do pufki,też sfotografuje:)

Pufka ma 70cmx118cm
 
Olivka - wizualnie mi bardzo odpowiada ;))) Kolor jest obłędny, mam dość czarnych, szarych, kremowych i białych mebli wypoczynkowych.
Już się nie mogę doczekać wieczora i nowych fotek sofki ;-)
A pazury Kochana też masz niczego sobie...nic tylko paradować po osiedlu :-p:-):-):-):-)))))))) ODWAŻNE !!!!!! Dziadki by oszalały :-D
 
Oliwka też masz malowane tym pękającym lakierem czy to inne cuda??

Made a właśnie, jak się ma mój senior??
 
rureczka - jestem pełna obaw, bo albo sobie kobitę jakąś obcą przygruchał, albo zaniemógł :baffled: Osobiście stawiam na to pierwsze :/ Wyglądał mi na takiego co to duży temperament ma :-D))))
 
rureczka - oni wszyscy są tak około :-D))))))))))) hahahhahaaaaaaa


Dlaczego jeszcze nie ma just i Remika ???

I dlaczego nie ma żadnych wieści od młodejmamusi ??? Dziewczyny jak coś wiecie, proszę, dajcie znać ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry