reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A u mnie na koniec "pięknego" dnia jeszcze "piękniejsza" pogoda. Zaraz jak lunie to znowu ulice zaleje. Dobrze, że dzisiaj z lenistwa autko wzielam bo ostatnim razem do pasa bylam mokra.

Ola, Hania, Zosia - śliczne imiona. Ja bym jeszcze dodała Marysię i było by bossko.
 
Mój mąż choruje na Marysię. Mi się podoba ale mam już 3 Marie w rodzinie a samam mam tak na drugie. Nie uważacie że to już dość? Mi się dla dziewczynki podoba Ewunia. Ale nie mam co jeszcze rozważać sprawy.
 
Mnie się jeszcze Małgosia podoba, ale G. nie podsuwałam tego pomysłu... No i nie wiem, co na to teściowa moja ;-) Bo mama mojego teścia ma na imię Małgorzata, więc ewentualna córcia miałaby DOKŁADNIE TAK SAMO na imię i nazwisko jak ona. Mnie to nie przeszkadza, ale teściowa drze z nią koty i mogłaby kręcić nosem :-p

Dla chłopca mnie osobiście podoba się Filip, Tobiasz, Aleksander, Sergiusz (nie, mój nick nie ma z tym nic wspólnego :-p ), Seweryn... Ale G. nie jest zachwycony :dry: :sorry:

Gdzie jest Just? Jeszcze w szpitalu? :-) Czekamy, czekamy :-)
 
serg : malgosia tez fajnie :) uwielbiam!!! tylko ze tutaj malgorzata nie do wymienienia, malgosia tez nie mo nie maja pojecia jak ymowic polskie "l" z kreska
a w UK da sie wymowic....?????????????

a na tesciowa nie patrz, toc to wy wybieracie imie dla dziecka i jej nic do tego!!

rurka : ladniutko :)
 
Jos, w UK tez nie wymawiają ;-) Co najwyżej " Malgodzaata", przy czym "dz" czytają jako "dza" i podwójne "a" im wtedy wychodzi :-p

Myśleliśmy o tym, żeby imię było w miarę uniwersalne i łatwe do wypowiedzenia w UK, ale to też nie będzie reguła jakaś mocna ;-)

I jeszcze Kalina, Jagoda, Malwinka... :laugh2: Te jakie śliczne imiona są! :-)

Rureczka a co u Ciebie, Słonko? :-)
 
reklama
rureczka : poldus w sztosie jak zawsze :) ja zmeczona, ale jest ok
do mzeczenia i niepsania juz zaczynam sie przyzywczajac juz chyba do konca zycie bede zmeczona :)

ide sie pobawic z synkiem bo go praktycznie od rana nie widzialam!
bede pod wieczor

milego popoludnia!

just - napisz koniecznie jak poszlo z porodem, doczytam jak wroce :)

serg : dziewczece imiona nie moja bajka :) ale why not :)
ja na wymowe patrze bo nie chce zeby dziecko sie pozniej meczylo... mam kolege wojtka tu we francji i nawet nie probuje szukac znakow odpowiednich do opisania co probuja francuzi zrobic z imieniem wojciech :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry