reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dobry wieczór,jestem,minimalnie nadrobiłam zaraz napiszę co i jak:)
 
reklama
rureczka - ja to bym chyba ze szczęścia zwariowała :tak::-) a Ty jak masz Kochana na imię ?


Olivka - no wszelki duch....pisz szybko co się działo ?
 
Ostatnia edycja:
Katarzyna :zawstydzona/y: u mnie w rodzinie jest tradycja ze dziecko dostaje drugie imię po rodzicu- córka po mamie a synek po tacie:tak:
Oliwka a ja Ciebie wypatruje od samego rana!
 
pysia - a Ty ???? :-)

rureczka - Katarzyna jest piękne, ale Kaśka fatalne, niektóre skróty imion powinny być zabronione, tak jak Ala u Alicji ;)))
 
Właśnie tej Kaśki nie lubię... a znajomi i tak mówią "Marika"... jak byłam mała i coś przeskrobałam, to mama mówiła do mnie "Katarzyno" i wiedziałam, że nie będzie wesoło :-D

Dobranoc Mamuś :* &&& za rano!
 
mamitka - wyśpij się Kochana i przyjdź jutro z dobrymi wiadomościami :))))))

rureczka - a Marika to skąd się wzięła ?
 
Nooo,wczoraj byłam późno w domku bo Ninka szła na urodziny do koleżanki.Nie miałam kompa.
Rano jechaliśmy do ośrodka adopcyjno opiekuńczego na rozmowę z Panią psycholog (przysposobienie Ninki),kurde,jakie pytania:))) heheh
Po 12 już siedziałam w pracy i pisałam do Was gdy zadzwonili ze szkoły,że mama przyjechała do Oliwii i robi aferę:(((
Musieliśmy jechać i interweniować.Nie obyło się bez awantury:( Nawet do Ninki coś pyszczyła... :(((
Potem byłam u fryzjera,zmienić kolorek włosów:) heh,znowu:) Blondi jestem:)

No i dzisiaj też dostaliśmy pisemko z sądu,już nie ma sprawy o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej....teraz jest sprawa o pozbawienie władzy rodzicielskiej i ustanowienie nas rodziną zastępczą.Muszę przynieść tonę dokumentów...
Bardzo nas to zaskoczyło,myśleliśmy oboje,że potrwa to długo zanim sąd podejmie takie kroki...No ale ok,lepiej jak szybko wszystko załatwimy.

Testy owu zaczęły pokazywać ciemniejszą kreseczkę,czyli tak jak wg kalkulatora w necie owulka powinna być 8-9...brzuch pobolewa,śluzik jest chociaż narazie skąpy no i najważniejsze: STARANKA SĄ!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))
 
pysia - a Ty ???? :-)

rureczka - Katarzyna jest piękne, ale Kaśka fatalne, niektóre skróty imion powinny być zabronione, tak jak Ala u Alicji ;)))

Tak,tragedia!!!!!!!!!!!! Nie cierpię takich skrótów!
Made...ja chcę Alicję:)))
Kochane ja brykam

Made -dzieki:)

Pysia- dzieki :))))

Oliwka-witaj i papa..


do jutra kochane..

Papapa Mamitko:)))) Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&

Ale ja za Wami tęskniłam;-)
 
reklama
Made a bo ja uwielbiam polskie reggae a najbardziej Marikę, i tak jakoś im przypasowało :-)

Oliwka
to dzień pełen wrażeń... &&& za staranka :)

Ach jaką mam pyszną kolację... Vifon krewetkowy :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry