reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Syn mnie maltretuje, żeby film z nim oglądać :-) Zmykam z mocno zaciśniętymi kciukami !!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))) DO JUTRA :-)
 
reklama
oj mama jak by sie udalo i jeszcze Hania z tego byla to moi chlopcy byli by szczesliwi bo chcieli by siostrzyczke
 
Kocurek - i dlatego zawsze wolałam Bralczyka :-)))) Miodek i Ci jego przyjaciele :no:

rureczka - ja mam piękne imię :))))) może zbyt surowe dla małej dziewczynki, ale dla kobiety - wspaniałe ;-) Dobry wybór !!!!! :-D

mamitka - o której jutro przyjdziesz ?
 
Beatka w końcu i nam sie uda!!!zobaczysz!
moje też chcą rodzeństwo tylko ,ze Zuza chce Hanie a Domi Filipa i co??????????blizniaki trza robić a tu jednego sie nie udaje...
 
Made-mierzę po 7 ,pewnie o 8 wstanę:tak:
mąz rano kompa odpala wiec pewnie po 8 bede bo pozniej wychodzę..

Made tak tak ,mam kumpele o Twoim imieniu-żadkie ,ale ładne..nie to co moje...;/
 
rureczka - Dagmara ;-)

Kocurek - śpij dobrze i nie zapomnij o wielkim wejściu :-D jutro


mamitka - będę czekać ;-))) żeby nie spadła, żeby nie spadła..........
 
reklama
Teraz jestem pewna, że to dobry wybór Made :-D Dagmara Katarzyna S. Brzmi pięknie, aż się wzruszyłam... teraz jeszcze moje dziecko się musi zachować i dać o sobie znać w środę :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry