reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pysia z wdzięczności za udane wizualizacje jestem gotowa do największych poświęceń :-D
 
reklama
:-D))))))) rureczka wyjdzie jutro, Ci mówię jak leżę.
Popatrz jak mi ta pysia dokucza, no :-D)))) od Bogumiły się wyzywa :))))))))))))

Kocurek :-D:-D ja to lubię takich zdrowo pierd....ych ludzi, a tego profesora to Ci zazdroszczę :zawstydzona/y: ja miałam profesorkę, właściwie wyróżniającą się tylko swoją karminową szminką na swych wąskich wargach :)))))))
 
mamitka - ale pysia na mnie Bogumiła mówi, a nie Bogusia :-D A z tymi Bogusiami to masz rację, ja nie znam wielu kobiet o tym imieniu, ale te które je noszą faktycznie są wspaniałymi babkami ;))))
 
mama sliczne imiona szczegolnie Marcel ;-)
u mnie jak bedzie dziewczynka to Hania a chlopczyk Leos
rozmazylysmy sie co ?

ja mam kolezanke Bogusie i na nia mowia Bogna i swietna babka z niej
 
pysia a nie wiem... :)))))) za bardzo się nigdy nie wciągnęłam w ten serial...

made ja temu profesorowi od lat wiszę butelkę whisky - za to, że na ustnej maturze mi podpowiedział z jakich kości się składa czaszka :-D:-D A to była powtórna matura, rok wcześniej oblałam pisemny polski (bo jakos nie miałam weny do nauki, maluszek był ważniejszy) - i to przyjaciel Miodka mnie tak urządził :szok: :-D Eeeeech to liceum to były za wysokie progi dla kocura hahaha
 
I będę do niej mówiła "Made moja kochana córeczko" :-D a jak się mnie kiedyś zapyta dlaczego, to jej powiem, że po cioci :-D:-):-)

Kocurek czego Ty uczyłaś w szkole??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry