reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
oliwka : piekna ninka :) a i fotki ze slubu super - glupot nie gadaj!

mama : znowu kwiaty....???????????? ehhhh... :)
myslalam ze ja jestem ciezki zakupowy przypadek ale z toba tez widze nie najlepiej hhihihiihhihi ;)

wiolka : a jakies objawy poza brakiem @ ? :)
jestep pewna ze to fasolinka :)
tym bardziej jak mowisz ze @ jak w zegarkui sie nigdy nie spoznia a tu juz 2 dni :)
to bedziesz styczniowka 2012 :)
 
reklama
cześć :-)

miałam kilka dni odwyku od kompa ;-) Święta jak zwykle szybko zleciały, w rodzinnym gronie, u mojej mamy. Mieliśmy jechać do K, ale za późno skończyli robotę na budowie i nie było już sensu jechać na dwa dni 7 godzin w jedną stronę.
Od dziś już sama z mamą, K pojechał do pracy i wraca za 2 tygodnie, jakoś to trza przeżyć...

Rena gratki II

mnie czeka dziś jeszcze wypad do banku, muszę założyć jedno konto :-)
 
jos mow mi tak jeszcze lejesz miod na moje serducho:-)
a co do objawow to boli mnie podbrzusze juz 4 dzien , caly czas , brak @ i zjadla bym konia z kopytami.
mam nadzieje ze nic sobie nie ubzduralam.
 
mlodam trzeba dziewczyny po dupach lac ... ale pewnie wszystkie na spacer poszly.
juz nie pamietam kiedy ostatnio lil byla, paulinka, edyta... chyba nas zostawily.
a kocurek, made i pysia to juz obalaja na calej lini.... hallo dziewczyny swieta sie skonczyly czas wracax na BB
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry