reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodam kurczę Ty już w połowie drogi .... ja cię nie mogę ...! a jak tam maluch - kopie? czuć coś??
 
reklama
hej kochane wpadam tylko na chwilke ;( , ostatnio mnie nie było bo jakoś weny brak i humoru dziś jestem zabiegana troche i leniwa :) więc nie będe dwa razy wstawiac tego samego posta jak któraś ma ochote to na wystaranych wkleiłam foto Bartkowego kosza i ściane safari :)
pozdrawiam jak będe miała więcej czasu to zajrze
 
Kocurek- NO to sie Made obija :))) mam nadzieje,ze wleci :)

MACIE POZDRO OD MARY-BETH-JEST W PRZACY I NIE MA JAK WEJŚC NA BB-PRZESYLA BUZIAKI :)


MARYLKA- cześc zabiegana-ide na wystarane oblukac:))
 
hej Marylka, jak wrócę z piesem to zaglądnę :-)
Kocurek no sama nie mogę, jak to zleciało, no i niech leci dalej aż do szczęśliwego finału... a tak mi się wydaje, że czasem coś tam czuję, wiesz ja niedoświadczona w tej kwestii jeszcze to się domyślam ;-) tylko.

idę wstawić zapiekane i z piesem, niebawem wracam
 
mlodam Jeszcze jedna powiadasz...? a to bardzo ciekawe która :-) aaale nie będę wścibska :-p No to nasze dyrki mają chyba po dziurki w nosie takiego interesu :-D

mama dzięki za pozdro :)))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Marylka- Ty masz taką tapete a my kupiliśmy dla dzieci do pokoi takie naklejki safari-takie same:)
a kosz śliczny :) bedzie sie Bartkowi milusio spało:)

zmykam brac sie za obiad:)
 
Mama wiem gdzie,mąż często bywa słuzbowo:)
Ja do Koszalina mam 66km:)
Umówiłam się do ginka...31 marca na 17,zobaczymy co powie
 
OLIWIA: ja już nie mogę się doczekać 6 kwietnia :-D mam kolejne usg i wreszcie może się dowiem :-D nigdy nie byłam cierpliwa, ale teraz to już wogóle brakuje mi cierpliwości hahaha, uroki ciąży, nie mogę się doczekać kiedy już się zainstaluję w nowym mieszkanku, którego teoretycznie jeszcze nie mam :-D oj nerwus ze mnie :-D

no i oczywiście trzymam kciuki za wizytę &&& :tak:
 
Witam wszystkie, z którymi nie miałam okazji dziś się zobaczyć :)))

Paulinka - porządki nie uciekną - odpoczywaj zamiast coś w domu robić - w końcu znajdziesz sposób, żeby mniej bolało. Stres może tylko zwiększyć napinanie brzucha. A zabawa z dzieckiem - jak ja wymiękam to Maciuś musi pobawić się sam, albo w ostateczności włączam bajkę - i zabawy nadrabiają potem babcia i tatuś. Głowa do góry!!!!!

A w ogóle to wpadłam powiedzieć, że wcześniej zniknęłam, bo Maciusia usypiałam i sama się trochę położyłam. Teraz czekam aż Maciuś wstanie i idziemy do lekarza i przy okazji na spacer. Także buziaki. No i wstał...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry