reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć :-)

jaki piękny dzień... moje przedszkolaki zrobiły Marzannę i poszliśmy ją utopić w Zalewie Wiślanym- niech już ta zima nie wraca. A ja wraz z tą Marzanną utopiłam wszystkie pesymistyczne myśli, negatywne nastawienie. W końcu przyszła i wiosna i MUSI BYĆ DOBRZE! o!
 
reklama
Cześć Palemko,Rurka bardzo optymistyczne podejście:) Też bym chciała tak...nie umiem sie ''przeprogramować''
 
kocurek nazwiskami walić tutaj nie będę ;-) ostatnio sama mnie zaczepiła i tak od słowa do słowa, pogratulowała mi a potem ja jej ;-) hihihi w czwartek tez wlecę do pracy, po usg jak będę, a że są zebrania to moja koleżanka będzie. a Ty już który tydzień masz?

cześć przybyłym PALEMKA, Rurka Maja :-)
 
dzięki Lil- obijam się jak mogę- tylko mam doła z tego obijania się właśnie-bo ja człowiek czynu jestem-najchętniej bym już wszystko sobie uszykowała wszystko na narodziny małej;) właśnie czuję że nic mnie nie boli-cud normalnie-albo pierwszy dzień wiosny;)
 
mlodam JEJKU :szok: nazwiskami w życiu bym nawet nie pomyślała :-D a ja na zebrania się nie wybieram bo się boję, że wszyscy będą pytać nie mam ochoty każdemu powtarzać co i jak ... eee ja taka jakaś nietowarzyska jestem... albo święty spokój za bardzo cenię :-(

rurka i naga heja :-)
 
Witam wszystkie, z którymi się nie witałam ;-)
Jeden chlebuś upieczony i zabrałam się za następny - domowy (oczywiście na zakwasie :rolleyes: ). Jak nie piekłyście same chleba, to polecam!!! Mi za pierwszym razem wyszedł zakalec :oo: a i tak został zjedzony co do okruszka :yes: Teraz ładne chlebusie wychodzą a przede wszystkim wiem co jem :rofl: żadnych ulepszaczy, mąka bio i to najlepiej razowa, zakwas własnej roboty :rolleyes2: raz w tygodniu piekę i część pieczywka zamrażam - pychotka!!!

To co zdrowe i smaczne dzisiaj trochę przyćmiła golonka, którą sobie mój Małż zażyczył na obiad :oo: ale, że oboje mamy niedowagę to można sobie pozwolić raz na jakiś czas na takie danie (choć ja jestem zwolenniczką warzyw i owoców niż tego typu frykasów :confused2: ).

Słoneczko grzeje za oknem, psiaki biegają po ogrodzie, obiad prawie gotowy, posprzątane, wyprasowane... czas na małe lenistwo :sorry:
 
mlodam a zapomniałam - ja już 12 :-) a 30 mam USG 4D

naga wykrztuś coś więcej - mam żelki kwaśne robaki - reflektujesz??? :))))))))))))
 
RURKA, NAGA: bardzo dobre myślenie, duuuużo pozytywych myśli Wam życzę :tak:

KAROLINA: Słońce!!! do góry głowa, bo wleję na gołe pośladki :-D jesteś przykładem tego, że jak się chce, to dużo można!!! No już przełączyć się proszę na pozytywne myśli, hej!! Widzę tą minę :-p masz kochającą Cię rodzinę i mnóstwo wsparcia tu na bb, wszystkie ciotki to potwierdzą, będzie dobrze!!! :-D:-D:-D

KOCUR: na żelki to ja reflektuję
 
Ostatnia edycja:
Kocurek a w pracy mówiłas? :-) szefowej albo komuś z tego rejonu? ;-) Powiem na razie że ma 4 tyg po mnie termin ;-)
ja też chcę żelkiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
a ja w czwartek mam 3D. a czym się rózni 3d od 4d?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gumowe dżdżownicei już lecą :-D:-D

Ekhm mlodam wystosowałam LIST do DJ O... poza tym rozmawiałam z dużą Anią z dołu ...aaa no i spotkałam Marzenę w centrum handlowym :-) i powiedziałam jej, ze nie jest to info tajna więc.... myślę, że się rozlało ....

A 4D ... hmmmm ... coś tam z pomiarami czasowymi jeszcze miesza ale tak na serio to nie wiem ki diabeł :dry:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry