reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
cześć :-)

witam wszystkie z ranka :-)

oliwka współczuję nieprzespanej nocki, życzę aby to dziadostwo szybko przeszło
nika powodzenia na wizycie, daj koniecznie znać, ależ jestem ciekawa :-)
jos powodzenia w adaptacjach ;-)

u mnie niestety pochmurnie :-( niedługo lecę z mamą do mniasta, mam nadzieję, że znajdę jakąś ciekawą bluzeczkę na mnie ;-) bo jakoś mało w czym mam chodzić, no bo jeszcze tylko przecież czerń wchodzi w grę...
pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Laski:-)
Nika ale ten czas szybko leci...już połówkowe masz:-)
W piątek jak byłam na badaniu u gina to była ze mną tez koleżanka, tóra kończy 7 miesiąc ciaży i słyszałam jak biło serduszko u jej malutkiej:-)
Po prostu nogi się pode mną ugięły.....:happy2: wspaniałe uczucie, słyszeć serduszko:happy2:
 
wiolu kochana - według obliczeń to 10 tydzień i 5 dzień ale wg usg maluszek jest o tydzień starszy :)) rośnie i fika :))) ostatnio rano czuję się lepiej, dzięki :* tylko wieczory są jeszcze trudne..
 
Ostatnia edycja:
Palma się wita :-D:-D:-Dz kawiszonem w ręce :-):-):-)

:confused:królowa - jacie pinkole !!! kope lat !!! JAk się trzymasz ????? Ja wybieram się na laparo za miesiąc .... i mam nadzieje, że to będzie to !!!:tak:

mama piżama- apropo GlisKura - byłam u fryca i się obciełam:szok:

wiolka- wyłaż z krzoków:happy2:

kocur - hejże !!!:-D

jos - miłego adaptowania :tak:

mlodam - czesc słonko:-) fotki wstawiałaś jakieś ???:confused:

zizi- my tez się doczekamy i usłyszymy serduszko naszych skarbów ... tylko jeszcze trochę musimy poczekać ...:tak:

oliwka - no wiesz, przeca ja tu z Tobą dysputy toczę , jak tylko jestem :-D
 
Cześć Dziewoje :))

Chciałam Wam powiedzieć, że mam dzisiaj na 19.40 wizytę u gina. Idę prywatnie, więc mniemam, że się odpowiednio zajmie. Trzymajcie kciukasy!!
 
reklama
kucurek kurde jak ten czas leci... a dopiero co testowac niechcialas:-)
witaj palemko...wylazlam z krzakow...ale jakos specjalnie weny do pisanai brak
rurko powodzenia u gina
Iwa tak sie uplakala podczas podawania lekow ze zasnela i juz 3,5 h spi:szok:, chwile pochodzi i kolo 2 bede znowu musiala ja meczyc:wściekła/y:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry