reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
NIKA- kochana witaj!!!!! &&&& zaciskam za wizyte i daj znać po-czekamy na wieści:)

JOS- ja też własnie glowe umyłam ,maseczka z gliss kur zrobiona,włosy wysuszone-listonosz może przychodzić :))))))))))))))przyjemności w niby żłobku:)

kochane ja zmykam teraz ,bede po 12 jak juz odbiorę Domisia..
 
reklama
Mam pytanie: czy nie rozmawiacie ze mną z jakiegoś konkretnego powodu?Czuję sie chwilami jak intruz a nie chcę się narzucać...
 
oliwka : hej :) absolutnie nie
jestem z doskoku nie widzialam twojego posta!!!
nika : hej ! czekamy zatem na wielka nowine :)))))))

mama : maseczka to musi poczekac na wieczor, teraz wsyzstko w biegu, po prostu zbey wygladac w miare higienicznie ;)

krolowa : a to to tak ! ja tez wieczorkami czetso winko, piwo :) wyluzowalam skoro sie nie udaje :) jak zobacze ze wyszlo to przestane ;)
 
jestem tylko w krzakach...
u mnie lipa... caly tydzien meczylam sie z przeziebieniem Iwy, wciskalam w nia leki i bylo i tak gorzej, wczoraj rano jak od kaszlu caczela wymiotowac ,pojechalam z nia do lekarza i okazalo sie ze na oskrzela juz zaczynaja sie zmiany, chciala przepisac te same leki ktore od tygodnia jej podaje , wiec sie troche wku...dala inne syropy lacznie mala ma 20 ml do wypicia 3 razy dziennie a jak nie bedzie lepiej po 2 dniach to antybiotyk czyli jeszcze plus 5ml.masakra.kazde pol mililitra to walka, mala placze, rzuca sie , wyrywa nie moge jej utrzymac,serce mi normalnie peka jak musze tak ja meczyc...i ogolnie dola mam jak cholera...
wiec dzis posiedze raczej w krzakach
 
Wiola serdecznie współczuję i trzymam &&& za malutką.Ja też przeżywam koszmar z Ninką,nie śpimy 2-gą nockę:( Na szczęście ona nie ma problemu z braniem leków...ale na ospę nie ma rady:(
Dużo zdrówka kobietki:)
Iwa ma kaszel?Próbowałaś inhalatora?
 
Wiolka będzie dobre. Byle tylko Iwusia łykała grzecznie leki.

Oliwkakarolina a lekarz nie dał Ci nic na to swędzenie? Mój siostrzeniec jak ospę przechodził to dostał coś (teraz nie pamiętam dokładnie) ale nic go nie swędziało. Może zapytaj lekarza.
 
oliwka ja jak sobie pomysle o ospie to az mi sie cieplo robi...sama nie przechodzilam ospy, moj M tez nie... wiec jak mala zachoruje to bedziemy wszyscy lezec w lozku.
wspolczuje ze mala sie tak meczy, napewno to nie przyjemne uczucie i chyba nie wolno drapac tych krost co? tak mi sie gdzies o uszy obilo ze blizny moga po ospie zostac
Iwa ma kaszel taki mokry, odrywajacy az wymiotuje podczas kaszlu i do tego katar.na szczescie goraczki nie ma.
krolowa witaj. niestety ona niechce pic, wypluwa wszystko, krztusi sie tym...normalnie mam dosc
 
wiolka : wspolczuje ... ale przynajmniej lekarz nie od razu nafaszerowal ja antybiotykiem, tylko chce poczekac... moj ostatnio dostal antybiotyk na 38,0 od... zebow! wlosy sie jeza... :(((
mam nadzieje, ze iwci bedzie szybciej lepiej ... trzymaj sie i podgladaj zza krzakow oki? :)

dziewczyny ja juz lece sie ubierac i za chwile wychodzimy do zlobka na adaptacje :)
jeszcze tylko dzis i jutro
a w czwartek bede godzine SAMA :)
a w przyszlym tyg. 3 razy po 2 godzinki, wkoncu pojde sobie spokojnie na kawe, na zakupy, na spacer itp :)

do pozniej !!!!
 
Wiolka będzie dobre. Byle tylko Iwusia łykała grzecznie leki.

Nieraz ciężko jest z tym łykaniem:( Może rozkładaj to na mniejsze dawki i dawaj jej w ciągu godziny po kilka razy?

Oliwkakarolina a lekarz nie dał Ci nic na to swędzenie? Mój siostrzeniec jak ospę przechodził to dostał coś (teraz nie pamiętam dokładnie) ale nic go nie swędziało. Może zapytaj lekarza.

Mamy puder do smarowania ale wczoraj wyszło jej pełno bąbli na głowie,Ninka ma bardzoooo gęste włosy i smarowanie dużo nie daję.Mamy też syrop przeciwświądowy ale muszę czekać do ok 12 żeby jej podać.

oliwka ja jak sobie pomysle o ospie to az mi sie cieplo robi...sama nie przechodzilam ospy, moj M tez nie... wiec jak mala zachoruje to bedziemy wszyscy lezec w lozku.
wspolczuje ze mala sie tak meczy, napewno to nie przyjemne uczucie i chyba nie wolno drapac tych krost co? tak mi sie gdzies o uszy obilo ze blizny moga po ospie zostac

Nina się nie drapie,pilnuje jej a na noc zakładam rękawiczki.Ja chyba miałam ospę,nawet nie wiem na pewno,mój mąż miał więc jemu nie grozi:)

Iwa ma kaszel taki mokry, odrywajacy az wymiotuje podczas kaszlu i do tego katar.na szczescie goraczki nie ma.
krolowa witaj. niestety ona niechce pic, wypluwa wszystko, krztusi sie tym...normalnie mam dosc

Polecam Wam inhalator,my kupiliśmy rok temu i uważam zakup za trafiony,teraz dokupiłam nawilżacz powietrza i jest dużo lepiej a też miałam problemy z choróbskami Niny i cyrki z wyleczeniem...
Wiolka
pożyczyłabym Ci mój bo stoi nie używany od kilku miesięcy,ale nie wiem gdzie mieszkasz:)Pewnie daleko:(


Josephine miłego dnia

Zmykam opłukać małą i wysmarować,będę niebawem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
oliwa inhalator to jest inwestycja a ogolnie mala malo choruje i nie wiem czy nie szkoda kasy( a i tak z nia krucho). Iwcia jak jest chora 2 moze3 razy do roku to jest wszystko...tyle ze meczarnia jest z podawaniem lekow i tyle
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry