reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiola ja poproszę :)

Tak sobie obiecywałam, że pośpię do 11stej, a tu 7.44 i oko otwarte. Ale to nic, spędziłam baaaardzo przyjemny poranek z mężem sasasasasa:-D
 
reklama
Wiola- JA TEŻ MASE wczoraj porobiłam,ale odkurzam codziennie (poza ndz)
a na górze to juz musiałam po wczorajszym jedzeniu dzieci:)

góra skończona,teraz dól,Tomi w łazience sprząta i za godzinke pewnie na spacer pojdziemy-słonko jest i w koncu nie wieje..

dobra lece dalej:)
 
rurka prosze bardzo:-) to fajnie ze poranek z mezusiem... ja mam taka przyjemnosc tylko w niedziele...ale wtedu maz sniadanie nam robi:-)
mama sprzataj sprzataj....ja tez odkurzam codziennie bo przy Iwonce nie da sie inaczej
 
hejka :)
witam sie i ja z kawa
synus wstal 10minut temu i nie chce pic butli... nie wiem czy mu sie cos nie wykluwa... maz spi jak susel
a ja dzis jeszcze gorzej spalam niz poprzdnio, od 8 na nogach choc maly wstal o 9... i zasnelam oK.1h30 + jedna pobudka o 4... normalnie mnie trafia...

mama : ale masz fajnie, ze tom ci myle laznie :) moj mi pomaga, ale zauwazylam ze trekawic i kobelkow ogolnie sie nie tyka
smiecie, mycie gabka kuchni, sprzetow, stolu, pieca nawet ostatnio, prasowanie koszul itp ale za wc pikera i zel do wanny sie nie lapie nigdy skubany jeden... :)

wiolka: ja ogolnie sprztam w tygodniu, ale weekend tez ogarniam bo wiadomo ze jak zostawie to bedziemy chodzic po *******ach malego wszedzie, plus stol po posilkach = masakra!

pok : hej
przyjmenosci z tesciowa, nie bede uskuteczniac krakania...jak jeszcze synkowi ma aspiracje wybierac garnitur to spoko, ale jak tobie zaczyna kwiaty we wlosy wpinac :) mam nadzieje, ze po slubie nie ebdzie radzila jak meblowac mieszkanie, jak zywic i wychowywac dzieci ;) TEGO ZYCZE :))))

a tak wogole to szok jakie to jest spotykane, jakis syndorm normalnie ze tesiowe dopieor po slubie rozwijaja skrzydelka!!! jak im sie wlancza syndrom "skradzionego synka", dociera ze teraz to juz naparwde "jest jej" ...
moja mieszka 800km stad i ogolnie jest bardzo zywiolowa, czuje sie super mlodo, ma pelno zajec itp
do pogadania fajna, wczesniej bylysmy jak kumpele (ma corke w moim wieku) a po slubie... jebs! reakcja natychmiastowa
"przytlas na tylku, co?" zazdrosc, ubieranie sie w podobnym stylu, kupowanie tych samych kosmetykow, podobnej bizuterii, takiej samej torebki !!!! do tego czeste telefony do synka (jak bylismy narzeczenstwiem to nawet nie wiedziala co robilismy w tygodniu i w weekend a teraz dzowni kilka arzy w tyg. i raczej do niego niz do mnie)
do dziecka nam sie nie wtraca bo wie ze by dostala takiego czadu ze by bylo niesymaptycznie, ale ogolnie ma aspiracje, zeby wiedziec batrdzo dokladnie co u nas : kwestia wyboru mieszkania/domu, pracy, zarobkow i co wiecej WYDATKOW itp :)
wiece ze ja jestem manaiczka zakupow : kiedys mi sie pyta ( chamsko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
czy ja kontroluje moje zakupy na internecie, ze niby chodzi o karty, zlodziejstwo, wieksze przelewy niz kwota zakupu itp
ale z podtekstem w tle, no to jej pwoiedzialam
"och, nie martw sie, pewnie ze kontroluje, wszystko kontroluje. ja tak, F. na szczescie nie" :) i by sie zadrapala po brodzie takiego miala stresa i wku**a :)
 
Duszek- spokojnie farbuj :)

RURKA- czyli przyjemnie było???:))

JOS- witaj kochana,ja dziś wyspana..wstałam raz do wc kolo 1 w nocy i spałam dziś cudnie-dzieci wstały po 7 to Tomi z Nimi zszedl na dło ,ale poniewaz byłam wyspana to też zeszlam przed 8( choc mialam w planie spac do 10 :))) )

zaraz Tomi skonczy łazienke i zawiesi dzieciom hustawki i pojdą na ogrod(mamy drewniany stelaż ale na zime odczepiliśmy siedziska i trzeba zaczepić)
 
reklama
mama : ja jestem tak niewyspana ze czuje ze dzis bede grozna dla otoczenia :((((
fajnie z tymi hustawkami
ja czekam az duzy niedzwiedz wstanie i zabierze mame niedzwiedz i niedzwiadka na domowe wyptrzedaze do miasta kilka km stad
musze upolowac jakies ksiazki dvd plyty cd i puzzle i gry dla 2 latka :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry