reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witaj mamus, nie martw sie ja tez jeszcze w pizamie siedze:-)
made biedulo nasza, trzymaj sie .mam nadzieje ze nie bedziesz musiala zadlugo lezec w szpitalu.
wlasnie poczytalam co wczoraj pisalyscie:
lazurowa dobrze ze jus po zabiegu jestes, duzo sily zycze i na tescie lipcowym dwie kreski a potem ciaze blizniacza.
mloda mi sie rzucily w oczy te twoje piekne oczyska, sliczny kolor
rureczko a sikacza tez nie robilas?
palemko buziaczek z rana
 
rura - hehe, ja tez lubię marikę, ostatnio posłąlm linka do posłuchania dziewczynom"moje srce" lubie bajdzo :)
wiolka - dzikuju, odwzajemniam
 
PALEMKA- uuuuu to sporo bedziesz sama...zapraszam do mnie:)) no i czekamy na wiesci po wizycie:)&&&&&&&&&&&&&&&

WIOLA- no to troche mi ulzylo ,ze nie tylko ja piżamowo sie z Wmi przywitałam:)ciekawe co nowego powie dzis Iwa??:)

RURKA- OKI,czyli czekamy-&&& :)
 
dziewczyny zawstydziłyście mnie :-) tymi komplementami ?;-) i jak ja mam teraz wyjść z domu taka czerwwona ?;-)

Dzięękuje :***

Mama pozdrow Made ;* i zucz jej zdrówka :**

Uciekam bede po 13stej :* :-)
 
WIOLA- ja juz skonczylam kawkę ..biore sie za pożądki-musze odkurzyc na górze bo wczoraj po przedszkolu dzieci jadły u góry precelki i tak nakruszone ,ze :/;/

śniadanko zjadłam ,mam siłe wiec lece póki jest wena :)
 
reklama
mama wpedzasz mnie w kompleksy:-/
no dobra pranie konczy sie juz prac , rozwiesze i ide sprzatac ...dzis juz naszeczescie nie mam duzo sprzatania bo wqiekszosc wczoraj zrobilam.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry