reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurku ja to pewnie koło 60-tki babcią zostanę.....

Rurka małe kotki są super :)))) Trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)))) A u mnie w porządku dziękuje :)))
 
reklama
kooooooootkaaaaa rureczko K O T K A ?????? Pooookaż proszę !!! :-) :-) :-)

hehe lili ja w sumie już mogę zostać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kocurku a gdzie ty widziałąś moja fotkę????:-D Jestem sławna:-D
jos ty mnie nie strasz Maciek ma 16 lat. Ja nie chcę być jeszcze babcia:szok:
Rurka och super taki słodziak z pazurkami:-)
 
Rurka ja mam kocicę 8 miesięczną :laugh2: Uwielbiam kociaki!! Pokazuj to swoje cudo!!! :tak:
Josephine ja po nocce... Dla mnie ta godzina to jak poranek ;-) hihi

Kocurek, Lil_Maja, Wisieńka, Mary-Beth Całuski Kochane moje! :laugh2:

Tempka niewiele lepiej... Ale lepiej ;-) 36,73... Może to faktycznie osłabienie jakieś po tych nockach??? @ nie ma dalej...
 
wisienko ano krążysz po sieci to Cię złapałam z ciekawości jak Twoja dziewuszka wygląda z tej strony :)))))) Ślicznie sie prezentuje!!!

Nie no sergi przypomniałaś mi o swoim przepięknym kocie :-) :-D Teraz go pilnuj bo nie wiem co zrobię tak mi się podoba :-D :-D
 
Ostatnia edycja:
hej wsztsrkim
prawie pol dnia pradu u mnie nie bylo bo cos remontowali:-(
kocurek:-)
jak milo ze jestes
lil swietnie ze z fasolcia wszystko ok.
jos, rureczko , sergi witajcie
ja tylko na chwile i zaraz uciekam
 
Kocurku życzę Ci abyś jeszcze babcią nie została - w końcu jesteś młodą mamą :)))

Serg niezła tempka! A w związku z nockami na pewno masz jakieś osłabienie - więc trzymam mocno mocno mocno kciuki!!!!!!

Hej Wioluś kochana!!!!!
 
No i wcielo mi wielgachnego posta!!! wrrrrrr....... KOCURKU nas jest tu za duzo do spamietania :-) GOSIANE meraviglia to taka muffinka czekoladowa z plynna czekolada w srodku :-) Ja zjadlam dzis od rana 5 paczkow, sporo faworkow i 3 muffinki... na co dzien nie objadam sie tak, wiec dzisiaj sobie pofolgowalam. :-) RURKA uwielbiam koty!! Mam persa bezowego kocurka cudownego, przesmiesznego :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry