reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hehe just mój niestety na przymusowej diecie :-p tylko twarożek i ciemne pieczywo Wasa... no i kwaśne kiwi :-)

o_O mary to ja już zaciskam :tak: maaary jak tak patrzę na Twojego awatarka hihi to bym go zjadła :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane! Po ostatnim poście poszłam do mamy na pączki i dopiero Was ciut doczytałam, ale nie wszystko. Dziękuję kochane! Już o tym pisałam, ale się powtórzę, że radość byłaby pełniejsza gdybym mogła z Wami świętować Wasze fasolki, a nie @ :( A poza tym dziś się kiepsko czuję, zmęczenie mnie dopadło okropne, dreszcze z zimna i smutki - bez sensu, skoro powinnam się cieszyć. No ale będzie dobrze :))

Serg to ja czekam na Twoją tempkę dziś!!!

Asionku widocznie mocz przeszkadza w usg - nic nie widać - ja już wiele wiele lat chodzę do ginka i pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło - a było to dość krępujące - od teraz będę odwiedzać toaletę ze 3x zanim wejdę do gabinetu.

Gosiane nie ma co opisywać z wizyty, bo wiele tam nie było widać, ale lekarz pokazywał serduszko. Nie było go jeszcze słychać - takie maleństwo jeszcze. No i dostałam dupka do zażywania, bo zdarza mi się kolorowy śluz. Zobaczymy co dalej będzie.

Kocurku jak miło Cię widzieć :))))))))) Jak się czujesz?? Który już masz tydzień??????

Mary :)))) Staranka w toku jednak????? :)))))))))))))

Just ja zjadłam 3 wielkie tłuste pączki. I jeszcze inne słodycze. A u lekarza waga pokazała 4 kg więcej niż przed staraniami - normalnie strach się bać.........

A w ogóle kto ile pączków zjadł dziś??? Kto wygra w ilości???
 
liluś dreszcze to rozumiem bo ciągle mnie nawiedzają :-D ale smuteczki Cię napadły...? :-( Jakże to...??? Serduszko było to przecudnie..... :) :) :) :)
Zaczęłam dziś 9 tydzień :)...
 
Ostatnia edycja:
Lil - witaj! Opocznij sobie! A co do pączków, to mi zupełnie wyleciało z głowy, ze dziś Tłusty Czwartek! :-D Ale jestem na Dukanie, więc zero słodkości. Nawet mnie nie ciągnie. ;-) Waga mi się przez jakieś 4 dni zatrzymała w jednym punkcie i dopiero dziś 600 g mniej! :-):-):-)
No a co do staranek... Niiiiby przełożone do sierpnia... :sorry: Ale chcę porobić badania, zobaczyć czy mam owulki, czy ich nie ma itd., by być zupełnie zdrowa gdy zaczniemy na dobre. Teraz namierzam owulkę z ciekawości. Pierwszy raz wzięłam się za testy owu. :-) Znaczy drugi, ale za pierwszym za szybko się zniechęciłam...
 
Ostatnia edycja:
Mary rozumiem :))) A diety zazdroszczę, bo ja na razie tylko tyję..........

Kocurku smuteczki raczej takie związane ze zmęczeniem - bo jak ja zmęczona to od razu łzy w oczach hehe :)) Czuję, że nie jestem sobą, brak mi energii, nic mi się nie chce - TO NIE JA - i tylko takie smuteczki :))
 
Wstyd sie przyznac ale ja dzis 5 paczkow pochlonelam :zawstydzona/y: mam dosc na nastepny rok hehe

lil sliczny suwaczek :-) Ciesze sie ze serduszko juz bylo to znaczy ze wszystko ok
 
LIL: ja się ostatnio zastanawiałam, czy to normalne, że tak niewiele przybieram na wadze, a Maluch rośnie :D zapytałam znajomą ginekolożkę i mi ulżyło, bo od miesiąca przybrałam kilogram, może półtorej :D

na co dzień słodkości mnie nie biorą, więc trochę szaleństwa ni zaszkodzi, niech Maluch ma słodsze życie :-D ;-)
 
reklama
mary determinacja przynosi efekty :tak: i to wielka satysfakcja jak je widać :-) :-) dołączam do niskowęglowodanowego klubu ;-)

Och lili marne to będzie pocieszenie, że ja też mega zmęczona jak nigdy :sorry2: są takie dni, że nie mam siły się wykąpać i włosów umyć.... Dasz radę :*****
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry