reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzien dobry jos, gumisia na razie nie odzywala sie, moze jeszcze spi :-) Fajnie ze twoj synek juz ma sie lepiej, moze faktycznie konieczny byl ten antybiotyk.
 
reklama
Hej Jos ja też nie jestem zwolenniczką antybiotyków, ale czasem na prawdę jest konieczny. Dobrze, że Polduś przespał noc. Ja daję małej Pulneo, syrop na odkrztuszanie i na noc daję jej Aerius, to jest antyalergiczny syrop. Teraz lekarze to przepisują mimo iż dziecko nie jest alergikiem. Zdrówka dla synka. Aha, i tak jak Mama pisała o buraku to też słyszałam ze dobry sposób, ale jeszcze nie próbowałam. Zdrówka dla Syneczka.
 
jos - eee? nie kojarzę cię :-p :-D ucałuj Poldusia od cioci i mam nadzieję że dzisiaj już lepiej :-)

lil - :-)

Karola sprzedana babci :-D Wróci wieczorkiem :-D Jak dobrze że teściowa ma dzisiaj wolne :-D Tylko się boję bo jej ciśnienie skacze w górę ostatnio i dzisiaj też ma wysokie a kobita po dwóch zawałach. Szczerze to zadzwonię do nich za 15 min czy spokojnie dojechały bo naprawdę mam stresa teraz :dry:

pscółka ale Aerius jest od 12rż :no: bo może powodować zahamowanie rozwoju układu nerwowego :no: co za idiota wam to przepisał?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol no pediatra :szok: Teraz to mnie wystraszyłaś. Tylko, że w ulotce jest napisane że dzieci od 1 do 5 roku życia przyjmują 2,5 ml. To ja już zgłupłam :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pszczolka : dzieki :)
sol ... :-) posikalam sie! a ty jak sie czujesz? dobrze ze karola ma dzis wychodne, odpoczywaj sobie!
 
WITAM się w słoneczny mroźny dzień :-)

na wstępie przepraszam, że nie dotarłam wczoraj, do domu późno wróciliśmy, potem jeszcze poszłam na łajzy, wracając tramwaj mi się zepsuł i nie dojechałam do domu, na szczęście było to tylko 2 przystanki od domku, a nie znacznie wcześniej w nieciekawej dzielnicy ;-) K oczywiście po mnie przyszedł, no ale co za pech.

ale wracając do sedna, z wizyty jestem zadowolona, z dzidzią jest wszystko dobrze, znowu widziałam bijące serduszko, dzidzia się ruszała, nie spała. dalej mam brać luteine i te zakichane zastrzyki, niestety do końca ciąży i jakiś ok. miesiąc po porodzie :szok::crazy: ale cóż czego się nie robi dla niuni. aa zwolnienie wreszcie na miesiąc więc nie trza latać co chwilkę, kolejna wizyta 24 marca :-)
 
Czesc :-)
Josdobrze ze juz lepiej z Poldusiem,ja mysle ze skoro jest poprawa to antybiotyk byl potrzebny ;-)
Gumisia czekamy na wynik testu :-p


Moj maz szczesliwy ze zmienil prace i jezdzi "swoimi" wielotonowymi ciezarowkami :-D

Ja nie mam pomyslu na obiad,musze poszukac cos w necie...

Kuba jeszcze spi :szok: a Alan z Natankiem bawia sie,a ja zagladam do Was...
 
HejMlodam super wiadomości :-) Tak się cieszę że z Twoją dzidzią wszystko dobrze, a zastrzyki i leki... no właśnie, czego się dla ukochanego dziecka anie zrobi:-) Dużo odpoczywaj:-)

Edytko witaj.Ale śpioch z Kubusia :-) Fajnie, że mąż zadowolony z pracy bo się nie będzie stresował więcej i działania będą lepsze :-)

A mam takie pytanie intymne, mam nadzieję, ze może mi pomożecie, bo w każdym zeszłym cyklu miałam już śluz płodny od 9 dc i był on taki bezbarwny przeźroczysty, a w tym, nie dość że to 11 dc to śluzu strasznie mało a ten co jest to jest w sumie przeźroczysty ale różowy i nie wiem co jest grane :-/:confused2::crazy:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mlodam co za pech z tym tramwajem,dobrze ze z dzidzia wszystko ok :tak:


Pszczolko ja w tym cyklu mam podobnie sluz rozciagliwy i brazowy,sadze ze takie zabarwienie jest jak najbardziej normalne podczas owulacji,z reszta pisala mi to ktoras dziewczyna z zaciazonych ze miala podobnie...;-)

Oj tak dzialania beda bardziej wydajne :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry