reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Jak którejś nie ma to znaczy że do mnie nie napisała - niestety nie mam aż tyle czasu żeby przeglądać forum której się udało - nie widzę suwaków :-p

palemka - :-( nie złość się na mnie i przeze mnie :-( przepraszam :-(
 
widzę, że tu jednak większość mam, to dzieci wyżu demograficznego lat '80 :-D:-D:-D a teraz same są mamami lub czekają na swoje DZICKO ;-) 87 bardzo dobry rocznik :-D
 
Sol tak jak prosiłaś to napisałam Ci termin porodu na PW ;-)
Paulina kochany ten twoj smyk :-)
 
Lazurowe Kochana, no troszkę będziesz musiała poczekać, ale to zleci :-) Chyba, że bedziesz mieć dzidzię uparciuszka i nie pokaże co tam ma, ale życzę żeby pokazał/-a :-)

Edytko masz rację, że dużą rolę odgrywa nasza psychika... Nie szkodzi, ze jak starałaś sie o Natanka miałaś już dwójeczkę, ale chciałaś Natanka i zobaczyłaś, że to nie tak łatwo zajść w ciążę. Teraz ja tak mam, Natalka pojawiła się od razu, a teraz...

Palemka z całego serca życzę Ci żebyś doczekała się upragnionej dzidzi :-) i rodziła jeszcze w 2011 roku :-)


Paulina a ja nie widzę Twojego syneczka :-(
 
Lazurowe masz jakieś przeczucia co do płci ?;-)
Paulina jeszcze 92 dni do terminu porodu ;-) :-)... Ale mam mega stracha przed porodem :-(. Ale czego się nie robi dla kochającego synka :*
śłiczny brzuszek ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
sol - ale w zyciu, ja się nie złoszczę na Ciebie kofana moja pocieszycielko, ściskam Cię mocno i przytulam do serduszka, obie mamy dziś dołka :(:):(:):(:(:):)

własnie zuważyłam, że zmieniłyscie nawę forum ...ale spostrzegawcza jestem ... heh
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry