reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Lazurowe też Ci życzę zdrowej córeczki :-) ja tez czułam, że będzie córeczka i jest, mimo iż wszyscy mówili że bedzie chłopak, bo i duży brzuszek miałam ani wymiotów ani nic takiego :-)

Edytko hej :-)
 
reklama
czesc edytko - u mnie rano, było nieciekawie (pisałam), ale juz nie chce się powtarzać ... Potem miałam kilka spraw do załatwienia na mieście i juz zapominam ...

paula - no to piąteczka :tak:
 
:-p A ja rocznik 86 :-p
Karolę urodziłam mając skończone 22 a Emi mając jeszcze 24 :-p Więc jak słucham że 30 latki rodzą pierwsze dzieci to stara się czuję mając dwójkę już w domu :-( Niech już te urodziny miną i wiosna przyjdzie bo w psychiatryku wyląduję :dry: Fiksować zaczynam :no:


palemko - słoneczko - uśmiechnij się do mnie :sorry:
 
paulina, Pszczolka dzieki dziewczyny!
Pszczolka to Ty nie mialas w ogole wymiotow jak bylas w ciazy??? To czym sie objawiala ta Twoja coreczka? :)
Sooooool witaj! Wiesz, ja tak sobie patrzylam na liste wystaranych staraczek no i mnie tam nie ma... :((( dlaciego??? psiklo mi...
 
Ostatnia edycja:
Sol ja mialam 18 jak urodzilam pierwsze,tak jakos wyszlo :dry: a jak szlam po ulicy z wozkiem to mysleli ze to moje rodzenstwo :-p

Palemko to ide poczytac co napisalas...
 
sol - hej, a ja nie mam dzieci, mam za to zajebisty ból brzucha ... i zaczynam to po mału olewać wszystko ... na nic nie mam wpływu, miałam nadzieje, że którys wynik wyjdzie zle , a tu oczywiscie nie ma się do czego przyczepić ... po mału mi się dziecka odechciewa, a ze staraniami - hahahhahah, ja juz nie wiem co to są starania ... na samą myśl o seksie robi mi się nie dobrze ... ale to się zmieni, bo ja zaczynam luzować i wiem, poprostu czuje, że to mi pomoże, nie żaden lekarz , nie żadna laparoskopia, tylko moja własna psychika ... którą sobie sama niszcze ... muszę tylko znalezc nowego-dobrego gastrologa-podleczyć brzuch i nabrac dystansu do życia .... A Ty kochana zacznij się cieszyć , tym co masz .... Najważniejsze jeste zdrowie i rodzina, a masz piękne córcie i domyślam si, że kochającego męża ... a teraz szpecjalnie 4 you :
Zobacz załącznik 330937ładny mam usmiech co ????
 
Lazurowe wogóle nie wymiotowałam. Mdłości też nie miałam. Czułam sie super. A że córcia będzie to czułam tak w sercu. Fasolka objawiła się brakiem @ i dość mocnym bólem brzucha w okolicy @. Ale tylko dlatego, że @ nie przyszła to domyśliłam sie, że mam pod sercem dziecko :-)

Palemka wczoraj pisałyśmy z Mamą i Edytką, że szkoda, ze nie jesteśmy wiatropylne, bo czasem już też nam się nie chce przytulać z mężami. A uśmiech rewelacyjny :-D
 
Palemka usmiech jak najbardziej szczery, no pierwsza klasa po prostu ;)))
Oj, Ty krejzolko nasza :-D
Pszczolka to super! Ja tez bym tak chciala, nie miec wymiotow. Ale narazie nie mam w sumie jakichs tam mdlosci, jest ok, wiec moze nie bedzie tak zle. A tez tak czuje w serduszku, ze to dziewczynka jest :tak: Oj Boziu, doczekac sie nie moge kiedy poznam plec ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Palemko przeczytalam to co napisalas i bardzo mi smutno :-( ale tak jak piszesz brak poczecia moze wynikac z psychiki rowniez u mnie bylo to przyczyna,za bardzo chcielismy,a po 2 latach staran odpusilam i gdy dostalam kolejna @ bylo mi juz wszystko jedno,a jakie bylo moje zdziwienie ze mimo @ bylam w ciazy i to po tym jak sobie dalam na luz...wiem ze ja mam inna sytuacje bo mialam juz 2 dzieci ale moj maz pragnal miec dzieci, tym bardziej ze starszaki sa z pierwszego malzenstwa...no ale juz o tym pisalam.

Ja nadal trzymam kciuki i wiem ze ktoregos dnia wpadniesz na forum z cudowna nowina ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry